X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

"Rz": PiS obraziło się na marszałka Komorowskiego

migracja
migrator migrator 19.02.2010

W tej kadencji Prawo i Sprawiedliwość nie będzie już składać w Sejmie projektów ustaw - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Wiceszefowa klubu PiS Jolanta Szczypińska tłumaczy gazecie, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Posłanka skarży się, że jej partia opracowuje projekty, zatrudnia specjalistów od ekspertyz, a ustawy trafiają do "zamrażarki" marszałka Bronisława Komorowskiego albo wchodzą do Sejmu spisane przez PO.

"Rzeczpospolita" wylicza, że od początku kadencji PiS złożyło w Sejmie 152 projekty ustaw. Parlament uchwalił dotąd 28 z nich, a odrzucił 43 projekty. 20 propozycji ustawodawczych PiS czeka w Sejmie na nadanie numeru druku, co pozwoli wprowadzić je pod obrady.

Sekretarz Rady Politycznej PiS Maks Kraczkowski mówi "Rzeczpospolitej", że opracowanie ustawy kosztuje dużo pieniędzy i jest czasochłonne. Dlatego też władze klubu PiS przyjęły nową strategię. Zamiast formalnie składać do laski marszałkowskiej projekty ustaw, partia będzie prezentować swoje propozycje na konferencjach prasowych i organizować na ich temat dyskusje panelowe.

pm, Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Section02
Section03
Section04