X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Senat wybrał nowego wicemarszałka

migracja
migrator migrator 17.11.2010

na 65 posiedzeniu plenarnym Senat powierzył senator Grażynie Annie Sztark funkcję wicemarszałka.


Senat powierzył senator Grażynie Annie Sztark  funkcję  wicemarszałka.
 
Senat był ostatnią z ważnych instytucji państwa w której nie dokonano jeszcze zmian w składzie prezydium po katastrofie polskiego samolotu pod Smoleńskiem, w której zginęło troje senatorów, w tym wicemarszałek Senatu Krystyna Bochenek. Dziś dokonano wyboru na stanowisko wicemarszałka senator Grażyny Anny Sztark z klubu Platformy Obywatelskiej .
Grażyna Anna Sztark urodziła się w 1954 r. w Czaplinku. Ukończyła studia wyższe w Wyższej Szkole Humanistycznej w Koszalinie, Pracę zawodową rozpoczęła w Urzędzie Wojewódzkim w Koszalinie. Od 1992 r. do 1998 r. pełniła funkcję Przewodniczącej Zarządu Regionu Koszalińskiego "Pobrzeże" Solidarność. Senator Sztark była działaczką struktur podziemnych Solidarności i za tę działalność była aresztowana i skazana. Była także radną wszystkich szczebli samorządu terytorialnego, była wojewodą koszalińskim. W wyborach parlamentarnych w 2007 r. z listy PO uzyskała mandat senatorski. Grażyna Sztark jest członkiem senackiej Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Ustawodawczej Senatu RP, jest sekretarzem VII kadencji senatu RP.

Za wyborem senator Grażyny Sztark głosowało 59  na 88 obecnych senatorów.

/IAR/ Elżbieta Mamos
Section02
Section03
Section04