X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Elzbieta Jakubiak o polskiej polityce zagranicznej

migracja
migrator migrator 06.10.2011

Zdaniem Elżbiety Jakubiak spory na temat polskiej polityki zagranicznej szkodzą naszemu państwu. Wiceszefowa PJN powiedziała w Programie Trzecim Polskiego Radia, że w polityce zagranicznej zarówno rząd jak i opozycja powinny mówić jednym głosem

Zdaniem Elżbiety Jakubiak spory na temat polskiej polityki zagranicznej szkodzą naszemu państwu. Wiceszefowa PJN powiedziała w Programie Trzecim Polskiego Radia, że
w polityce zagranicznej zarówno rząd jak i opozycja powinny mówić jednym głosem. "Prezydent powinien zakazać kłótni na arenie międzynarodowej" - podkreśliła wiceszefowa PJN.
         Dodała, że kłótnie wylewające się poza granice kraju powodują, że spada ranga Polski na arenie międzynarodowej. "Są dwie Polski - Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska i wylewamy ten spór. Nikt się nie zawacha narazić interesy Polski, aby wygrać wybory" - powiedziała. Pytana o priorytety PJN w polityce zagranicznej Elżbieta Jakubiak podkreśliła, że ważne dla naszego kraju jak i całej Unii Europejskiej jest rozszerzanie Wspólnoty na wschód i współpraca z tymi krajami.


IAR/ PR3/iar/moc/buch

 

Section02
Section03
Section04