X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Co z Ewą Kierzkowską, wicemarszałek z PSL?

migracja
migrator migrator 17.10.2011

Była wicemarszałek Sejmu z PSL Ewa Kierzkowska wejdzie w skład nowego rządu - tak wynika z nieoficjalnych informacji IAR. Ewa Kierzkowska w ostatnich wyborach parlamentarnych nie zdobyła mandatu poselskiego

Była wicemarszałek Sejmu z PSL Ewa Kierzkowska wejdzie w skład nowego rządu - tak wynika z nieoficjalnych informacji IAR. Ewa Kierzkowska w ostatnich wyborach parlamentarnych nie zdobyła mandatu poselskiego. Politycy PO i PSL zgodnie deklarują, że doświadczenie jednej z liderek PSL powinno być nadal wykorzystane w polityce.

Posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa - Błońska deklaruje, że koalicja PO - PSL nie zapomni o Ewie Kierzkowskiej." Była świetnym wicemarszałkiem. Dobrze by jej umiejętności zostały wykorzystane" - przekonuje dyplomatycznie posłanka PO.

Rzecznik prasowy PSL Krzysztof Kosiński w rozmowie z IAR twierdzi, że nie można jeszcze powiedzieć jakie konkretne stanowisko obejmie była wicemarszałek Sejmu Ewa Kierzkowska. " Taka osoba w polityce po 22 listopada będzie potrzebna . Na pewno pani marszałek w związku z tym, że nie dostała się do Sejmu nie zrezygnuje z działalności w PSL" - przekonuje rzecznik prasowy ludowców.

W najbliższą sobotę Rada Naczelna PSL ma zatwierdzić decyzję o kontynuowaniu koalicji PO - PSL. Poseł ludowców Eugeniusz Grzeszczak do tej pory minister w Kancelarii Premiera odpowiedzialny za relacje rządu z parlamentem, ma prawdopodobnie zostać wicemarszałkiem Sejmu. Z kolei jego miejsce w gabinecie Donalda Tuska ma zająć właśnie Ewa Kierzkowska.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Tomasz Majka/dyd

Section02
Section03
Section04