X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Marek Kuchciński kandydatem PiS-u na marszałka Sejmu

migracja
migrator migrator 07.11.2011

Posłowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości wybrali wiceprzewodniczących klubu oraz jego prezydium. Kandydatem PiS-u na marszałka Sejmu będzie Marek Kuchciński.

Posłowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości wybrali wiceprzewodniczących klubu oraz jego prezydium. Kandydatem PiS-u na marszałka Sejmu będzie Marek Kuchciński. Nowy wiceprezes w miejsce wykluczonego z partii Zbigniewa Ziobry zostanie wybrany przez Radę Polityczną.

Wśród wiceprzewodniczących klubu są Adam Rogacki, Maciej Łopiński i Jolanta Szczypińska. Szefem klubu 25 października został Mariusz Błaszczak.

Posłowie, którzy założyli klub Solidarna Polska nie są już w Prawie i Sprawiedliwości. Poseł Mariusz Kamiński powiedział, że członek PiS ma obowiązek należeć do klubu parlamentarnego tej partii, a więc "występując z klubu PiS sami wykluczyli się z partii".

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/I.Szczęsna/kl/magos

Section02
Section03
Section04