X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Premiera sceniczna PLANET L.U.C w Teatrze Na Woli

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2009 12:40
Na scenie Teatru Na Woli PLANET LUC, najnowszy program L.U.C.-a okrzyknięty jednym z najlepszych projektów artystycznych 2008 roku.
L.U.C.fot. mat. promocyjne
Na scenie Teatru Na Woli PLANET LUC, najnowszy program L.U.C.-a okrzyknięty jednym z najlepszych projektów artystycznych 2008 roku.

Łączący w sobie muzykę, książkę, film i grafikę projekt, który wywołał ogromne zainteresowanie mediów. Fani L.U.C.-a, a także wszyscy ci, którzy jeszcze go nie znają, zostaną uraczeni kosmiczną dawką niezwykle energetycznej muzyki wykonywanej przez żywy, jazzowy skład. Będzie to koncert prowadzący publiczność przez SztamPoland, obnażający polską mentalność i popkulturę za pomocą lirycznej publicystyki wyrażanej w tekstach deklamowanych przez L.U.C.-a. Syntetyczne bity zastąpione zostaną przez fenomenalne beatboksy Zgasa - dwukrotnego mistrza Polski w tej dziedzinie. Wszystko razem stanowić będzie nieklasyfikowalną mieszankę gatunkową, okraszoną jazzowymi improwizacjami i solówkami doskonałych muzyków jazzowych.

W Teatrze Na Woli L.U.C. gościł już w 2008 roku z projektem HOMOXYMORONOMATURA, zrealizowanym wraz z legendą rapu – Rahimem.

27 lutego 2009, Warszawa, Teatr Na Woli, godz. 19.00


Bilety: 35 zł (możliwość nabycia poprzez stronę internetową Teatru Na Woli).
Zobacz więcej na temat: POLSKA Warszawa