X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Syn Clinta Eastwooda zagra w Warszawie!

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 16:30
W "Muzycznej Jedynce" zaprosiliśmy na 18. edycję festiwalu "Jazz na Starówce".
Audio

Przez blisko dwie dekady swojego istnienie ta impreza stała się jednym z najważniejszych jazzowych festiwali w Europie. W tym roku plenerowe koncerty w Warszawie zagrają między innymi Trio Xaviera Dotrasa (zwanego "lirykiem hiszpańskiego fortepianu jazzowego"), włoski wirtuoz tego samego instrumentu Danilo Rea, ikona smooth jazzu Michael Wollny oraz - last but not least - Kyle Etaswood, syn wybitnego amerykańskiego aktora, a poza tym świetny basista i kompozytor muzyki jazzowej oraz filmowej.

Więcej o poszczególnych gwiazdach opowiedziała Pawłowi Sztompke organizatorka festiwalu, Iwona Strzelczyk-Wojciechowska. Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z audycji "Muzyczna Jedynka".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Clint Eastwood wraca do aktorstwa

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2011 12:19
Po trzech latach przerwy jest szansa, że znakomitego aktora ponownie zobaczymy na srebrnym ekranie - jako podstarzałego łowcę sportowych talentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato, filmowe lato

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 08:37
24 czerwca rozpoczyna się 41. Lubuskie Lato Filmowe Łagów 2012 – Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kinematografii Krajów Europy Środkowej i Wschodniej.
rozwiń zwiń