X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Franz Ferdinand, SBTRKT Live i Julia Marcell na Open’erze!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2012 17:47
W "Programie Alternatywnym" Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Artu, ogłosił kolejne gwiazdy Open'er Festival 2012.
Audio
  • Mikołaj Ziółkowski w "Programie Alternatywnym", 26.01.2012
Franz Ferdinand
Franz FerdinandFoto: Fot.: strona myspace zespołu

 Franz Ferdinand wystąpi na Open’erze przed premierą czwartego studyjnego albumu. Mikołaj Ziółkowski jest przekonany, że podczas festiwalu usłuszymy utwory z tej, jak powiedział, jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Franz Ferdinad już raz wystąpili na Open'erze, w roku 2006. Ostatnio, po gwałtownie rozwijającej się karierze, dali o sobie troszeczkę zapomnieć.

 Mikołaj Ziółkowski jest przekonany, że podczas festiwalu usłuszymy utwory z tej, jak 
powoiedział, jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Franz Ferdinad już raz wystąpili na Open'erze, w roku 2006.
Ostatnio, po gwałtownie rozwijającej się karierze, dali o sobie troszeczkę zapomnieć.
- Dwa lata praktycznie nie pojawiali się na scenach - mówił szef Alter Artu i dodał, że taka przerwa i danie sobie czasu na spokojną pracę 
nad nową płytą na pewno jest czymś pozytywnym Mikołaj Ziółkowski jest przekonany, że podczas festiwalu usłuszymy utwory z tej, jak powoiedział, jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Franz Ferdinad już raz wystąpili na Open'erze, w roku 2006.Ostatnio, po gwałtownie rozwijającej się karierze, dali o sobie troszeczkę zapomnieć.

- Dwa lata praktycznie nie pojawiali się na scenach - mówił szef Alter Artu i dodał, że taka przerwa i danie sobie czasu na spokojną pracę nad nową płytą na pewno jest czymś pozytywnym.

 Na festiwalu zobaczymy także autora jednej z najciekawszych płyt 2011 roku, ukrywającego się za plemienną maską SBTRKT. Artysta przyjedzie do Polski ze swoim koncertowym programem. 

 

 

Na dokładkę nasza gwiazda eksportowa - Julia Marcell. - Ona jest wykonawcą, który ma szansę odnieść europejski, międzynarodowy sukces - podkreślił Mikołaj Ziółkowski. Niedawno artystka była gościem Agnieszki Szydłowskiej w "Programie Alternatywnym". - Jest w nim Julia i jest w nim Marcell, pierwiastek żeński i pierwiastek męski - mówiła wtedy o duecie damsko-męskim, czyli... Julii Marcell.

 

 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Agnieszki Szydłowskiej z Mikołajem Ziółkowskim!

To już kolejne gwiazdy 11. odsłony festiwalu. Na naszej antenie Mikołaj Ziółkowski ogłosił już headlinera. - Nową dekadę Open’era rozpoczynamy tak, jak sobie wymarzyliśmy, występem artystki wybitnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Artystki, która otwiera i przekracza, poszukuje i inspiruje. Artystki charyzmatycznej i odważnej.  Artystki, której występy na światowych festiwalach w roku 2012 mamy przyjemność i zaszczyt ogłosić jako pierwsi. Artystki, rewolucjonistki – Björk headlinerem Open’er 2012!

A tuż przed Bożym Narodzeniem, jako świąteczny prezent otrzymaliśmy oinformację o tym, że jedną z gwiazd festiwalu będzie grupa The xx.

- The xx są jednymi z najważniejszych debiutantów ostatnich lat i prawdziwym fenomenem na brytyjskiej scenie muzycznej. Ich stale wzrastająca popularność nie jest wynikiem zabiegów marketingowych tylko prawdziwych emocji. A te, nawet po roku milczenia zespołu, stawiają The xx w gronie najbardziej pożądanych zespołów na świecie, dlatego z jeszcze większą radością informujemy, że Heineken Open’er jest, obok Primavera Sound, jednym z dwóch festiwali, który może już teraz ogłosić koncert grupy The xx w przyszłym sezonie festiwalowym - podkreślają organizatorzy Open'er Festival 2012.

12 stycznia dowiedzieliśmy się, że na scenie głównej Open'era i po raz pierwszy w Polsce wystąpi Justice. W "Programie Alternatywnym" szef Alter Artu wyraził zadowolenie, że Justice wystąpi na Open'er Festival 2012 w ramach specjalnie przygotowanej trasy koncertowej tuż po wydaniu nowej płyty "Audio, Video, Disco" .

Impreza odbywa się pod patronatem Trójki. W tym roku między 4 a 7 lipca.

Do Open'era 2012 jeszcze kilka miesięcy, tymczasem zapraszamy do kanału poświęconego Festiwalowi na moje.polskieradio.pl. Można tam posłuchać tych, którzy wystąpili w dwóch ostatnich odsłonach Festiwalu.

Czytaj także

Justice na scenie głównej Open'era!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2012 20:49
Rok 2012 rozpoczynamy z Justice w składzie gwiazd Open'er Festival 2012! Grupa wystąpi w Polsce po raz pierwszy!
rozwiń zwiń