X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Afrojax dla muzyka.polskieradio.pl: bądźmy frajerami!

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2011 12:00
Posłuchaj, co lider zespołu Afrojax powiedział Piotrowi Stelmachowi w specjalnym wywiadzie dla serwisu muzyka.polskieradio.pl.
Audio

W Offensywie jakiś czas temu doczekaliśmy się premiery piosenki Afro Kolektywu "Wiążę sobie krawat". Zdaniem Borysa Dejnarowicza, lidera projektu Newest Zealand i krytyka muzycznego (m.in. autora felietonów na stronę Offensywy), nowy utwór warszawskiej grupy to jedna z najlepszych piosenek zespołu i ma szansę stać się jego flagową kompozycją. Sam Afrojax przyznaje, że muzycy chcieli osiągnąć brzmienie gdzieś między Maanam, Diogenes Club i Whitest Boy Alive - to dość nieoczekiwane inspiracje jak na zespół kojarzony, przynajmniej do płyty "Czarno widzę" (2006), ze sceną hip-hopową.

Piotr Stelmach rozmawiał z Afrojaxem, m.in. o przesłaniu nowej piosenki. - Utwór jest napisany z perspektywy nieco sarkastycznej. Jestem jak najdalej od poglądu, że jak ktoś jest frajerem, to należy go wykorzystywać. Nie chciałbym, żeby interakcje między ludźmi polegały na tym, że chcą siebie nawzajem oszukać, wykorzystać. Czyli nie bądźmy cwaniakami. Bądźmy frajerami. Podchodźmy z zaufaniem do ludzi, z sercem na dłoni. Chciałbym, żeby tak było. Przekaz to trochę "lato miłości 1968 rok". Uważam, że jest bardzo radykalny.

(kow) 

Zobacz więcej na temat: Offensywa
Czytaj także

Oasis i... Afro...

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2008 22:00
rozwiń zwiń
Czytaj także

Niech żyje Polski Rock!

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2011 10:54
Znamy datę premiery długo wyczekiwanego albumu Nerwowych Wakacji, supergrupy muzyków The Car Is On Fire, Afro Kolektywu i Kolorofonu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nerwowe Wakacje to będzie duży, ważny zespół

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2011 00:00
- Odżegnywanie się od polskiej muzyki przypomina udawanie że nie ma się nogi, podczas gdy się ją ma - mówili muzycy Nerwowych Wakacji w trójkowej Offensywie. Dziś wystąpią na scenie młodych talentów Open'era.
rozwiń zwiń