X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Nie będzie kary za obraźliwe wpisy. Śledzińska-Katarasińska wycofuje wniosek

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2011 20:39
Iwona Śledzińska-Katarasińska wnioskowała o ukaranie Zbigniewa Papierskiego, zarzucając mu, że pomawiał ją na forach internetowych publikując pod pseudonimem lennon1.

Sąd zajmował się tą sprawą 25 lutego. Wysłuchano wówczas obu stron sporu. Posiedzenie przerwano do 8 marca. - Między politykami doszło do porozumienia - poinformowała przewodnicząca krajowego sądu koleżeńskiego PO Katarzyna Matusik-Lipiec.

- Śledzińska-Katarasińska wycofała swój wniosek, w związku z tym, że Papierski po raz kolejny zapewnił, że nie był autorem wpisów na stronach internetowych i że potępia takie działania. Poinformował też, że - w obronie swojego dobrego imienia - występuje na drogę sądową wobec pomawiających go o dokonanie wpisów - dodała.

Narkoman Drzewiecki, alkoholiczka Śledzińska-Katarasińska

Chodziło o sprawę opisaną na początku stycznia przez "Wprost". Dziennikarz "Dziennika Łódzkiego" Marcin Darda opowiadał tygodnikowi, że kilka lat temu na łódzkich forach internetowych udzielał się człowiek ukrywający się pod nickiem lennon1. Pisał m.in., że Mirosław Drzewiecki jest narkomanem i gangsterem, a Iwona Śledzińska-Katarasińska jest alkoholiczką.

Według Śledzińskiej-Katarasińskiej, autorem tych wpisów był Zbigniew Papierski - członek łódzkiej Platformy i bliski współpracownik Cezarego Grabarczyka.

Śledzińska-Katarasińska deklarowała otwarcie w mediach, że w PO nie ma miejsca jednocześnie dla niej i dla Papierskiego. - Ja na pewno nie mogę być w partii z tym panem. Nie mam zamiaru, broń Boże, niczym sądu szantażować. Taka jest prawda - na pewno nie mogę być z tym panem w jednej partii - deklarowała posłanka.

Papierski, jak podało "Wprost", zajmuje stanowisko prezesa pocztowej spółki Postdata kontrolowanej przez Ministerstwo Infrastruktury.

Śledzińska-Katarasińska jest wiceszefową klubu parlamentarnego PO, a także rzeczniczką dyscypliny klubowej.

Zgodnie ze statutem, sąd koleżeński może ukarać członka PO upomnieniem, naganą, zawieszeniem w prawach członka partii, albo wykluczeniem z partii.

IAR,PAP,kk

Czytaj także

Posłanka chce kary za wpisy na forach

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2011 09:45
Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska chce, by jej kolega został za karę usunięty z partii. Chodzi o współpracownika ministra Grabarczyka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sąd koleżeński w PO. "Nie wykluczam odejścia"

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2011 18:36
Iwona Śledzińska-Katarasińska zastanawia się nad swoim dalszym członkostwem w Platformie Obywatelskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"lenon 1" wyleci z PO za obraźliwe wpisy?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2011 08:57
Posłanka Iwona Śledzińska-Katarasińska domaga się wyrzucenia Zbigniewa Papierskiego z Platformy Obywatelskiej za obraźliwe wpisy jakie miał zamieścić w internecie w 2005 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sąd koleżeński w PO. Będzie kara za obraźliwe wpisy na forach?

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 05:43
Podczas posiedzenia wysłuchano obu stron sporu. Posiedzenie przerwano do 8 marca - poinformowała IAR przewodnicząca sądu PO Katarzyna Matusik-Lipiec.
rozwiń zwiń