Muzyka

Energetyczne brzmienia Welshly Arms

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2017 22:00
Blues-rockowy zespół z Cleveland w stanie Ohio zarejestrował swój występ w studiu radiowej Trójki.
Audio

Nagranie koncertu odbyło się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 25 września (poniedziałek) o godzinie 14.00. Transmisja na antenie Trójki 7 października o godz. 21.05.

Welshly Arms to istniejący od 2013 roku zespół, łączący w swojej muzyce blues z rockiem, soulem i jazzem. Na chwilę obecną mają na koncie trzy minialbumy i płytę długogrającą "Welshly Arms" z 2015 roku. Ich ostatnie wydawnictwo, minialbum "Legendary", zbiera doskonałe recenzje. Sama grupa intensywnie koncertuje, a ich formę na żywo mogli sprawdzić słuchacze Trójki. – Przyjechali do studia im. Agnieszki Osieckiej prosto z Cleveland i mimo lunchowej pory wyczarowali w nim atmosferę bluesowo-rockowego klubu – mówił Piotr Metz zapraszając na koncert Welshly Arms.

(mat. promocyjne)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

New Cage w hołdzie Johnny'emu Cashowi

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 22:00
New Cage to nowy zespół założony przez Joannę Halszkę Sokołowską oraz Bartłomieja Tycińskiego, warszawskich muzyków związanych z wytwornią Lado ABC.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Pospieszalski Quintet na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2017 21:00
W studiu im. Agnieszki Osieckiej odbył się koncert formacji Mateusz Pospieszalski Quintet. Muzycy promowali najnowszą płytę "Tralala", która ukazała się pod patronatem Programu Trzeciego Polskiego Radia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zbudujmy go razem – Artyści dla Domu Muzyki"

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2017 20:00
W poniedziałek (2 października), po licytacji, odbył się transmitowany na antenie Trójki koncert "Zbudujmy go razem – Artyści dla Domu Muzyki".
rozwiń zwiń