X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Wielki powrót No Limits! Obejrzyj koncert

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 20:00
No Limits to styl życia. Kolorowe szaleństwo, które mogło powstać tylko w Trójmieście. Debiutancki album zespołu, "No Movie Soundtrack", powrócił wiosną w zremasterowanej i poszerzonej formie, trzy dekady po premierze. Grupa zaprezentowała go na żywo w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej.
No limits
No limitsFoto: Wojciech Kusiński

No Limits "No Movie Soundtrack" No Limits "No Movie Soundtrack"


Posłuchaj
53:07 2020_09_27 19_06_00_PR3_Koncert_w_Trojce.mp3 No Limits prezentuje "No Movie Soundtrack" na scenie Trójki (Koncert w Trójce)

 

"No Movie Soundtrack" został nagrany w 1990 roku i  zgodnie z nazwą zespołu  bez najmniejszych ograniczeń łączył wiele inspiracji i stylistyk w jedną, spójną całość. No Limits był wówczas prawdziwym ewenementem polskiej sceny muzycznej: kolorowy, radosny, wielowymiarowy i liczący w porywach do jedenastu osób kolektyw prezentował światowy poziom. Ich debiutancki album potwierdził to w całej rozciągłości, przywołując z jednej strony ówczesne nowinki acid-jazzowe i funkowe zza Oceanu (Prince, Miles Davis), z drugiej nawiązując do brytyjskiej fali jazz-soul revival lat 80. (Sade, Everything But The Girl, Style Council, Basia, Matt Bianco).

Koncert zespołu No Limits | Radiowa Trójka/Polskie Radio

Trzydzieści lat później No Limits powraca. 24 kwietnia ukazała się zremasterowana edycja "No Movie Soundtrack", wzbogacona w wersji CD o dodatkowy krążek DVD z ponad godziną archiwalnych materiałów wideo – teledysków, programów telewizyjnych i nagrań koncertowych. Album pojawił się także w wersji winylowej, poszerzonej względem oryginalnego wydania o niedostępne nigdy na tym nośniku "On The River".

Z okazji tego jubileuszu zespół postanowił powrócić raz jeszcze na scenę. Pandemia pokrzyżowała pierwotne, wiosenne plany, ale co się odwlecze… 27 września No Limits pojawili się w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Koncert transmitowaliśmy na antenie oraz w streamingu wideo na stronie Trójki, FB Trójki oraz YT Polskiego Radia.

Youtube/GAD Records


(mat. prasowe)

. .
Zobacz więcej na temat: Trójka koncert Pop
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Neony" rozbłysły na Trójkowej scenie (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 20:00
"Raz nerwowe i neurotyczne, czasem kontemplacyjne, ale czujnie obserwujące meandry miejskich zakamarków, częściej nie wprost opisujące to, co rozświetla się na chwilę... złudzenia, oczekiwania, raczej szybkie kadry z ręki niż cyfrowe Taj Mahal" – tak opisują swoje brzmienie Neony. Gitarowy kwartet z Wrocławia w niedzielę 13 września zagrał koncert w studio im Agnieszki Osieckiej. Występ zapowiedział Piotr Baron.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert zespołu Echa ze studia im. Agnieszki Osieckiej. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 20:00
Dynamika, melodyjność, wyrazisty rytm i brzmienie gitar oraz teksty przepełnione wrażliwością – tak wyglądał niedzielny koncert zespołu Echa w radiowym studiu muzycznym im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do obejrzenia występu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Pawlik i Łukasz Pawlik w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 22:00
To czwarty koncert w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal, który zrealizowany został dzięki długoletniej i bardzo twórczej współpracy Artysty z Programem 3 Polskiego Radia oraz dzięki wsparciu finansowemu w ramach programu "Kultura w sieci" – ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Narodowego Centrum Kultury 
rozwiń zwiń