X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Darek Kozakiewicz na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2021 20:20
Za nami koncert, który poprowadził nas przez twórczość Dariusza Kozakiewicza – świętującego w tym roku jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. Darka Kozakiewicza na scenie wokalnie wspierała Natalia Sikora. 
Dariusz Kozakiewicz
Dariusz KozakiewiczFoto: Cezary Piwowarski

Patrząc na jego energię na scenie aż trudno uwierzyć, że pod koniec tego roku Dariusz Kozakiewicz będzie świętował 70. urodziny! W programie jego występu na Trójkowej scenie znalazły się motywy z repertuaru Jimiego Hendrixa, ale także przeboje pisane dla grupy Test czy kompozycje tworzone dla Perfectu. Część programu stanowiły nowe piosenki, powstałe podczas pandemii – to kompozycje do słów Natalii Sikory, która wspiera wokalnie projekt muzyczny Darka Kozakiewicza. W programie nie zabrakło również niespodzianek dla fanów kunsztu muzyki gitarowej.

Koncert w Trójce | Darek Kozakiewicz i Natalia Sikora/Polskie Radio

Dariusz Kozakiewicz urodził się 30 grudnia 1951 roku w Warszawie. Kompozytor i gitarzysta. Swoją muzyczną przygodę zaczynał w zespole Fatum, a następnie w Pięciu. W 1971 roku nagrał album "Breakout Blues" z Tadeuszem Nalepą i Breakoutem. Odszedł z zespołu w poszukiwaniu mocniejszych brzmień i w 1972 roku rozpoczął współpracę z hardrockowym Testem, dla którego oprócz gry na gitarze również komponował. Współpraca trwała do rozwiązania grupy w 1976 roku.

Dariusz Kozakiewicz współpracował także m.in. z Anną Jantar, Piotrem Figlem, zespołami Świadectwo Dojrzałości, Jajco i Giganci, Air Condition (Zbigniew Namysłowski), Plugawy Anonim, Universe, a także Dwójka ze sternikiem, Bemibek (Ewa Bem), z Wojciechem Karolakiem oraz z Robertem Chojnackim i Janem Borysewiczem. Do zespołu Perfect dołączył w 1997 roku. Od 2021 roku rozpoczął swój autorski projekt Darek Kozakiewicz Live.


Zespół wystąpił w składzie

Dariusz Kozakiewicz – gitara
Natalia Sikora – wokal
Tomek Płonka – gitara basowa
Sławek Puchała – perkusja

Czytaj także

Z Chomiczówki na Myśliwiecką. Sidney Polak z walentynkowym koncertem w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2021 20:30
Warszawiak, piewca Warszawy i warszawskiej Chomiczówki, na której się wychował. Socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor. Od roku 1990 członek T.Love, a od 2004 roku solista. Sidney Polak wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej w walentynkowy wieczór. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blend z Wojciechem Konikiewiczem. Muzyczna moc na Trójkowej scenie! [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2021 08:30
Hardrockowa grupa Blend z Jastrzębia-Zdroju wystąpiła w niedzielę (23 maja) w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej z gościnnym udziałem Wojciecha Konikiewicza. Koncertu można było posłuchać na antenie Trójki i zobaczyć w streamingu wideo na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Krautwurst w doborowym towarzystwie na Trójkowej scenie [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2021 20:00
Producent muzyczny, songwriter, wokalista i dziennikarz radiowej Trójki – Mateusz Krautwurst wystąpił w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Na Trójkowej scenie artyście towarzyszyli m.in.: Urszula Dudziak, Kasia Moś i Tomasz "Tomson" Lach i Jarecki. Koncertu można było posłuchać na antenie Trójki i obejrzeć w streamingu wideo na stronie, Facebooku oraz na YT Polskiego Radia.
rozwiń zwiń