X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Gościnne "MO czyli Mało Obiektywnie"

Gośćmi w audycji Mariusza Owczarka byli Krzysztof Herdzin, Mateusz Smoczyński oraz Janusz Grzywacz i Marek Stryszowski.
Mariusz Owczarek
Mariusz OwczarekFoto: Ola Baszun
O Audycji

Tytuł MO czyli mało obiektywnie 2018/11/03 01:00
Prowadzący Mariusz Owczarek
Opis 

Krzysztof Herdzin przedpremierowo zaprezentował w Trójce swój album nagrany w Los Angeles z legendarnym perkusistą Vinnie Colauitą i Robertem Kubiszynem. Płyta "Kingdom of Ants" ukazuje się 9 listopada.

Mateusz Smoczyński zaprosił na wyjątkowe koncerty, które odbędą się 4 listopada w sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Porozmawialiśmy także o nowej płycie Atom String Quartet nagranej z Władysławem Sendeckim.

Laboratorium wydaje pierwszy od 32 lat nowy studyjny album "NOW". Płyta z udziałem znakomitych gości została nagrana w składzie: Janusz Grzywacz, Marek Stryszowski, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański oraz RIP Grzegorz Grzyb.

Playlista
Tagi
Playlista