X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Męskie Granie 2013: Nosowska o współpracy z O.S.T.R i... o miłości

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2013 13:00
- Spotkanie Adama była dla mnie ważnym zdarzeniem. Wzrusza mnie, że ma odwagę mówić o rzeczach najważniejszych. Ludzie unikają w wypowiedziach treści dotyczących rodziny albo szacunku dla sztuki - mówi Katarzyna Nosowska.
Audio
  • Męskie Granie 2013: Nosowska o współpracy z O.S.T.R i... o miłości (Offensywa/Trójka)

Artystka przyznała, że słowa "kocham moją mamę" albo "szanuję moją żonę i syna" mogą zabrzmieć banalnie, bo są nadużywane. - Kiedy jednak robi to on, wiem, że w tych prostych słowach zawiera się esencja wszechrzeczy. Strasznie mi imponuje, że O.S.T.R. mówi o miłości do swojej matki. Ja swoją też kocham, ale w wywiadach rzadko o tym mówiłam... a warto  - przyznała wokalistka w rozmowie z Anną Gacek i Piotrem Stelmachem.

Podsumowując tegoroczną edycję Męskiego Grania dyrektor artystyczna wspominała swój warszawski występ ze Stanisławą Celińską. Jak mówi, było w nim coś magicznego. - Patrzyłyśmy sobie w oczy i miałam wrażenie, pewność, że jesteśmy wszyscy tym samym. Bywam zagubieni, smutni, mamy problemy, ale też jesteśmy powiązani jakąś niezwykle silną nicią - podkreśla Katarzyna  Nosowska.

Celińska: Nosowska płakała jak bóbr na Męskim Graniu

Trasa koncertowa Męskiego Grania 2013 to nie tylko wyjątkowe koncerty, ale też stresujące próby. Te przed wieczornym koncertem zaczynają się już po 7.00 rano, co nie budzi entuzjazmu wokalistki Hey. Artystka, która w piątek, 30 sierpnia obchodziła swoje 42. urodziny, otrzymała od Trójki bukiet kwiatów. To było pretekstem do rozmowy o suszeniu kwiatów, a także o szkolnych czasach, pierwszych wierszach i... zmaganiach pływackich. Zdradzając swoje dalsze artystyczne plany, Katarzyna Nosowska dziękowała Trójce za dotychczasowe wsparcie.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Dwupłytowy album "Męskie Granie 2013" ukaże się 9 września. Na płycie znajdą się koncerty Męskiego Grania zarejestrowane w Krakowie i Chorzowie. Wydawnictwo dostępne jest na sklep.polskieradio.pl Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania.

gs

Zobacz więcej na temat: Katarzyna Nosowska o.s.t.r.

Czytaj także

Peszek o Męskim Graniu 2013: koncerty to niesamowity żywioł

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2013 19:41
- To fantastyczny czas, jeździmy, gramy koncerty. Na razie nie myślę o tym, co będzie na następnej płycie. Koncerty to niesamowity żywioł - mówiła Maria Peszek przed występem we Wrocławiu w ramach tegorocznej trasy Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O.S.T.R.: każdy koncert traktuję jak warsztaty muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 17:07
- W piłce nożnej jest takie powiedzenie, że koszulki nie grają. Wydaje mi się, że w muzyce też to jest aktualne - mówił O.S.T.R., jeden z dyrektorów artystycznych tegorocznej trasy Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płyta "Męskie Granie 2013" coraz bliżej!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 21:04
Dwupłytowy album ukaże się 9 września. Na płycie znajdą się koncerty Męskiego Grania zarejestrowane w Krakowie i Chorzowie - przypominał w poniedziałkowej "W tonacji Trójki" Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń