X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Brodka: nie ukrywam, wiele robię dla siebie

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 12:23
- Staram się być szczera wobec siebie, rozwijać się. Stąd wynikają wszystkie moje zmiany stylistyczne często odbierane jako brak zdecydowania - mówi w Trójce Monika Brodka.
Audio
Monika Brodka
Monika Brodka Foto: fot. facebook.com/Brodka

Komentarze dotyczące niezdecydowania pojawiły się już przy wydanej w 2010 roku płycie "Granda". Album okrył się jednak podwójną platyną i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. - Liczę na reakcje ludzi. Mimo tego, że po 100 koncertach z "Grandą" wpadliśmy w pewną rutynę, to doping i okrzyki mogą spowodować, że nadal spontaniczne rzeczy dzieją się na scenie i mnie przy niej utrzymują - podkreśliła w rozmowie z Piotrem Metzem .
Artystka dodała, że po długiej trasie koncertowej pojawiło się znużenie i ogromna chęć powrotu do studia nagraniowego. - Obydwoje z Bartkiem (producent Bartosz Dziedzic) zdawaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy skażeni wszystkim, co pozostawiła po sobie "Granda" i zaczęły się debaty, w którą stronę powinniśmy pójść - przyznała Monika Brodka .

Z radością wykorzystali więc propozycję wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i choć dwa utwory , które znalazły się na  wydanej 30 maja EP-ce "LAX", rodziły się w bólach, to artystka jest zadowolona z efektów. - Zależało mi bardzo na tym, by w nagraniach użyć akordeonu, a teksty były po angielsku i to udało się zrealizować. Bardzo wiele rzeczy wydarzyło się też spontanicznie. Podkreślam, że "LAX" to oddzielny, zamknięty projekt , który jest odpowiedzią na prośby fanów o nowe utwory. "Varsovie" i "Dancing Shoes" nie znajdą się na kolejnej płycie, ale, wraz z remiksami, wydamy je na winylu!
W Red Bull Studio w Los Angeles towarzyszyło Monice wielu światowych specjalistów, a za remiksy odpowiadają Kamp!, Auer, Bueno Bros. i Greg Kozo.

- I znów z czysto egoistycznych względów, dla samej siebie chciałabym spróbować czegoś nowego. Chciałabym jeszcze pograć na ulicy do kapelusza, przeżyć niesamowite przygody, popatrzeć na siebie z boku i innej perspektywy. Wiem, że w Polsce mnie to już nie spotka, dlatego staramy się o koncerty zagraniczne - wyznała.

Więcej o zawodowych planach, relacjach z fanami, doświadczeniach z USA oraz o tym, czego zazdrości zespołowi HEY Monika Brodka opowiadała w Trójce. Wysłuchaj całej rozmowy!

"Lista osobista" na antenie Trójki w każdą sobotę tuż po 19.

Czytaj także

"Granda" Brodki - "jedyna polska płyta, którą kupiłem w tym roku"

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 23:00
Rok temu nikt nie przypuszczał, że gwiazda "Idola" wystąpi na jednej scenie z Pulp i Foals. Przed dzisiejszym koncertem Brodki na Open'erze przypominamy historię albumu "Granda", który uczynił popową artystkę ikoną alternatywy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brodka: Uciekłam na chwilę i wróciłam z "LAX"

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2012 16:13
- Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia. Zostaliśmy z moim producentem zaproszeni do Los Angeles - opowiada Monika Brodka - Mieliśmy absolutnie wolną rękę w tym, co tam nagramy, na ile to będzie kompletne, na ile alternatywne, a na ile popowe.
rozwiń zwiń