X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Pierwszy koncert Męskiego Grania za nami!

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 13:01
Męskie Granie 2012 rozpoczęte! "Myśliwiecka 3/5/7" w sobotę wróciła do stołecznego klubu Koneser, skąd przez trzy godziny Anna Gacek i Piotr Stelmach starali się Państwu przekazać jak najwięcej ciekawych informacji.
Audio
  • Zapraszają Anna Gacek i Piotr Stelmach
  • Katarzyna Nosowska: mam prawo podejmować szokujące wyzwania
  • Kamp!: świat jest dla nas bardziej dostępny
  • Tomasz Stańko i Leszek Możdżer: rzadko ze sobą grywamy, może dlatego mamy z tego taką dużą frajdę
  • Marek "Looney" Rybowski opowiada Annie Gacek o działaniach w strefie ART na całej trasie Męskiego Grania
  • Dorota Miśkiewicz o Męskim Graniu i współpracy z Wojciechem Waglewskim przy płycie "ALE"
  • Marta Kuropatwińska (manager marki Żywiec): na Męskim Graniu odkrywam genialną muzykę
  • Crab Invasion: byliśmy Kopciuszkiem w tym gronie, pracujemy już nad płytą
  • Grabek: to na pewno nie będzie muzyka do poduszki, będę śpiewał!
  • Iza Kowalewska (Muzykoterapia): siła muzyki przynosi efekty
Katarzyna Nosowska i Tomasz Stańko
Katarzyna Nosowska i Tomasz StańkoFoto: fot. mat. promocyjne

- Strach zadziałał. Ciężko jest wejść w ślady odciśnięte przez dyrektora Waglewskiego głęboko w ziemi. Ciężko być kobietą w kontekście takiej imprezy, ale mam prawo podejmować szokujące wyzwania - mówiła Katarzyna Nosowska w rozmowie z Anną Gacek tuż przed pierwszym koncertem na trasie Męskiego Grania w Warszawie.

Tegoroczna szefowa Męskiego Grania zadeklarowała, że lista artystów, którzy pojawią się podczas trwania tej edycji, absolutnie nie wyczerpuje jej fascynacji polską muzyką. - Jedyne co wiem, to że bardzo kocham muzykę i wydaje mi się, że nie mam tragicznego gustu muzycznego, więc mogę gwarantować, że ci, którzy się pojawią się, to naprawdę ciekawe muzyczne kąski - podkreśliła Katarzyna Nosowska.

W audycji nie zabrakło rozmów Piotra Stelmacha i Anny Gacek z artystami, którzy w tym roku wezmą udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu oraz ich muzyki. Jak zawsze, zostawiliśmy sobie mały margines na sytuacje niespodziewane i spontaniczne, bo podczas dwóch dotychczasowych edycji Męskiego Grania takowych nie brakowało.

Zabieramy Państwa w niezwykłą muzyczną, wakacyjną podróż! Mamy nadzieję, że z dobrym skutkiem!

/

W Warszawie wystąpili: Nosowska, Grabek, Marek Dyjak i Kamp!, a także, jedyny raz podczas tegorocznego Męskiego Grania, Tomasz Stańko, BaBu Król, czyli Bajzel i Budyń śpiewający Stachurę, June, Leszek Możdżer, Wojciech Waglewski i wybrany przez słuchaczy Trójki Crab Invasion. Kobiece wcielenie muzyki zaprezentował zespół Muzykoterapia z wokalistką Izą Kowalewską oraz – także tylko podczas koncertu w Warszawie – Marika, wspierająca Pablopavo i Ludziki.

W każdy letni weekend Piotr Stelmach i Anna Gacek będą przenosić się do kolejnych koncertowych miast, z których poprowadzą specjalne wydania "Offensywy” (piątki, od godz. 22.00) oraz "Myśliwieckiej 3/5/7" (soboty, od godz. 16.00). Dziennikarze będą rozmawiać z występującymi muzykami oraz artystami ze strefy ART – Małgorzatą Szabłowską, Markiem Mielnickim, Martyną Czerwińską, Pawłem "Spiderem" Pająkiem i Markiem "Looneyem" Rybowskim, relacjonować przebieg koncertów oraz wydarzenia towarzyszące imprezie.
Piotr Stelmach zaprasza również w lipcowe i sierpniowe poniedziałki o godzinie 15.00 na audycję "Męskie Granie", w której będzie można wygrać podwójne bilety na nadchodzący koncert i wysłuchać fragmentów występów. W najbliższym wydaniu nagrodami będą zaproszenia do krakowskich Ogrodów Muzeum Archeologicznego, gdzie 21 lipca zagrają Nosowska, Marek Dyjak, Czesław Śpiewa, Grabek, Julia Marcell, Kari Amirian, KNŻ, Łąki Łan, Mitch&Mitch, O.S.T.R. Tabasko oraz Afro Kolektyw.
Na trasie Męskiego Grania pojawią się także zespoły wybrane przez słuchaczy Programu 3 w głosowaniu internetowym. Z ponad 20 prezentowanych przez Piotra Stelmacha na antenie Trójki grup, na Męskim Graniu zagrają: Crab Invasion i Afro Kolektyw, a także Hanimal, Sorry Boys, Drekoty i Jazzpospolita.
Więcej informacji o Męskim Graniu na stronie: www.meskiegranie.pl

Czytaj także

Katarzyna Nosowska nowym dyrektorem Męskiego Grania

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 13:09
W czasie pierwszego koncertu Męskie Granie 2012 Piotr Stelmach ogłosił, że nowym dyrektorem artystycznym imprezy jest... Katarzyna Nosowska! Poznaliśmy także singiel promujący tę edycję imprezy oraz gwiazdy, które na niej zagrają.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Relacje z Męskiego Grania tylko na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 12:37
W nadchodzący weekend w Warszawie rozpoczyna się letnia trasa Męskie Granie 2012 – czyli muzyka i sztuka w najlepszym koncertowym wydaniu. Już od piątku, 13 lipca, na antenie Trójki wywiady z artystami, fragmenty występów oraz bilety do wygrania.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Męskie Granie czas zacząć!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2012 12:45
- Męskie Granie to wymiana myśli, energii oraz pomysłów. To siła, która oddziałuje na ludzi i różni się bardzo od innych festiwali - mówi Wojtek Wysocki, organizator Męskiego Grania przed pierwszym koncertem tegorocznej trasy.
rozwiń zwiń