X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Najbardziej pamiętne show Off Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2010 13:06
Gigantyczne balony, bomby z konfetti i laserowe ręce to tylko niektóre z zabawek, których użyli Flaming Lips by zadziwić offową publiczność.
Audio

Koncert legendy amerykańskiego rocka, należał do najbardziej oczekiwanych występów 5. edycji Off Festivalu. Przez blisko 30 lat swojej działalności grupa do perfekcji opanowała sztukę zaskakiwania słuchaczy wdrażając zarówno na płytach jak i w czasie występów na żywo najbardziej szalone pomysły jakie tylko zrodziły się w głowach muzyków z Oklahomy.

Tuż przed katowickim koncertem Wayne Coyne, lider zespołu Flaming Lips zapowiedział, iż zgromadzona w Dolinie Trzech Stawów publiczność zobaczy najlepsze 'show na zakończenie festiwalu' jakie kiedykolwiek gdziekolwiek zagrano. Słowa dotrzymał. Od pierwszej do ostatniej nutki, muzyce towarzyszyła oprawa, którą najlepiej określiłoby słowo 'totalna'. Z wystrojonej na pomarańczowo sceny w niebo pofrunęły tony balonów, serpentyn i konfeti. Były laserowe ręce, gigantyczne postacie z kreskówek i hipnotyzujące wizualizacje. Coyne dwoił się i troił, a to biegając w przezroczystej kuli po rękach widzów, to znów śpiewając siedząc na karku niedźwiedzia grizzly.

Zanim Flaming Lips wciągnęła offowiczów do swojego dziwnego świata, charyzmatyczny dyrektor tego muzycznego cyrku znalazł czas by porozmawiać z dziennikarzami Trójki.

Na kilka tygodni przed festiwalem Coyne w telefonicznej rozmowie z Piotrem Stelmachem mówił, że od dawna zależało mu by zagrać na Offie. Artysta opowiedział również o pracach nad cover albumem "Dark Side Of The Moon" grupy Pink Floyd.

_

 

Już na terenie Off Festivalu Wayne Coyne w rozmowie z Piotrem Metzem mówił, iż nie udało mu się przywieźć do Katowic wszystkich zabawek, których używa w trakcie największych amerykańskich koncertów grupy.

_

 

Na dwie godziny przed koncertem Coyne mówił, iż w Polsce znalazł wytchnienie od amerykańskich upałów.

_

 

Fragment koncertu Flaming Lips na Off Festivalu

Czytaj także

Off Festival zdaniem polskich artystów

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2010 15:10
Posłuchaj gorących relacji tych, którzy do Doliny Trzech Stawów przyjechali w podwójnej roli widzów i wykonawców.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Off Festival z zachodniej perspektywy

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2010 12:00
Dla wielu zagranicznych wykonawców, występ w Katowicach był ich pierwszym kontaktem z polską publicznością.
rozwiń zwiń