Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
polskieradio.pl
Marcin Nowak 10.12.2010

Zdrowie kluczem do sukcesu

Kariera Marka Plawgi to niestety w dużej mierze pasmo kontuzji. Lekkoatleta ze smutkiem wspomina, że musiał przejść do tej pory aż 10 operacji.

Marek ma jednak nadzieję, że problemy zdrowotne ma już za sobą. Liczy, że na najbliższe igrzyska olimpijskie będzie dobrze przygotowany, a co za tym idzie - osiągnie w Londynie znaczący sukces.

W rozmowie z Tomaszem Zimochem przypomina, że gdy był w pełni sił - na zawodach sportowych osiągał bardzo dobre rezultaty. Ten wybitny sprinter i płotkarz był już mistrzem świata juniorów w biegu na 400 m przez płotki. W roku 2006 na mistrzostwach Europy w Goeteborgu zdobył srebrny medal. Rok później zdobył też brązowy medal na mistrzostwach świata w Osace.

Udane starty przerwały mu jednak kolejne kontuzje. Wykluczyły go one z lekkoatletycznych mistrzostw świata w 2009 roku a w 2010 roku z mistrzostw Europy.

Marek Plawgo zapewnia jednak, że problemy zdrowotne nigdy go nie zdołowały. Wręcz przeciwnie - były dla niego motywacją do jeszcze ostrzejszej walki na treningach i osiągania jak najlepszych wyników na bieżni.

Mamy nadzieję, że bohater naszego serwisu nie będzie więc na naszych stronach prowadził poradnika medycznego, o czym żartobliwie wspomniał podczas rozmowy z Tomaszem Zimochem. Liczymy na jego udany start w Londynie i zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy z Markiem Plawgo.

man