Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Aneta Hołówek 18.12.2010

Przerwa w treningach daje efekty

Monika Pyrek swoją formę do przyszłego sezonu szlifuje w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.
Posłuchaj
  • Monika Pyrek o przerwie w treningach
  • Monika Pyrek o kontuzjach
  • Monika Pyrek o planach startowych
Czytaj także

Monika Pyrek powiedziała, że treningi przebiegają lepiej niż można się było tego spodziewać.

Tyczkarka obawiała się powrotu do intensywnych ćwiczeń po pięciomiesięcznej przerwie. Jednak jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Treningi przebiegają płynnie a mi skacze się dobrze- podkreśla wicemistrzyni świata w skoku o tyczce.

Przerwa od treningów i zgubione kilogramy to efekt udziału Moniki Pyrek w telewizyjnym programie „Taniec z gwiazdami”. Choć droga do zwycięskiego finału była długa i wyczerpująca naszej tyczkarce udało się uniknąć kontuzji.

Głównym celem Moniki Pyrek na nadchodzący sezon są mistrzostwa świata w Korei Południowej. Wcześniej jednak szykuje się kilka startów halowych. Monika Pyrek ma nadzieję, że uda się jej wystartować na dwóch mityngach halowych: w Doniecku oraz Bydgoszczy.

Monika Pyrek trenować będzie w Spale do przyszłej środy. Razem z nią na zgrupowaniu przebywa kilku innych znanych lekkoatletów, między innymi tyczkarka Anna Rogowska i kulomiot Tomasz Majewski.

W trakcie Świąt nie będzie treningów, zawodniczka wolne dni spędzi w Szczecinie. Pierwszy raz wystąpi w roli gospodyni domu. Monice Pyrek udało się przekonać rodziców żeby przyjechali do jej nowego mieszkania. Na jej stole wigilijnym znajdzie się dwanaście tradycyjnych potraw przygotowanych własnoręczne przez reprezentantkę Polski. W rodzinie Pyrków wszyscy przepadają za karpiem i pierogami. Sama zawodniczka nie może doczekać się barszczu z uszkami.

Do treningów Monika Pyrek wraca 27 grudnia.


ah, pk