Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
IAR
Marcin Nowak 10.07.2011

Pech Moniki Pyrek - nie będzie skakać w Anglii

Monika Pyrek miała wystartować w dzisiejszych lekkoatletycznych zawodach Diamentowej Ligi w Birmingham.
Posłuchaj
  • Monika Pyrek miała wystartować w dzisiejszych lekkoatletycznych zawodach Diamentowej Ligi w Birmingham. Udział w konkursie skoku o tyczce uniemożliwiły jej jednak kolejne problemy zdrowotne - rozmowa Artura Dyczewskiego
Czytaj także

Udział w konkursie skoku o tyczce uniemożliwiły jej jednak kolejne problemy zdrowotne.
Podczas zawodów we Francji nasza zawodniczka poczuła skurcz w łydce. Badania wykazały poważne naciągnięcie mięśnia.

Monika Pyrek wspólnie z trenerami zdecydowała, że zrezygnuje ze startów w cyklu Diamentowej Ligi w obawie przed pogorszeniem stanu zdrowia. Najważniejszą imprezą dla Pyrek będą mistrzostwa świata, dlatego zawodniczka ma zamiar skupić się na przygotowaniach do tej jednej imprezy.

- Nie lubię się tłumaczyć, już wolałabym, żeby mnie nic nie bolało i żebym źle skakała niż tłumaczyć się przez kontuzję - mówi polska tyczkarka.

Zamiast do Anglii Monika Pyrek wybiera się na zgrupowanie do Włoch. Start w zawodach czołowa tyczkarka świata planuje dopiero 29 lipca w Sztokholmie.

Monika Pyrek to jedna z bohaterek specjalnego serwisu Polskiego Radia 600 dni do Londynu. Celem akcji jest śledzenie przygotowań piątki znanych polskich sportowców do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Oprócz Moniki Pyrek są to: Maja Włoszczowska - mistrzyni świata i wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim, Marek Kolbowicz - wioślarski mistrz świata i mistrz olimpijski, Michał Ruciak - mistrz Europy w siatkówce i Marek Plawgo - wicemistrz Europy i brązowy medalista mistrzostw świata w biegu na 400 metrów przez płotki.

man