Lato z Radiem przybędzie do Krynicy Morskiej i Olsztyna

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2013 11:33
Warmia i Mierzeja Wiślana wzywają! W najbliższy weekend, 27 i 28 lipca, Lato z Radiem zawita do gościnnych Olsztyna i Krynicy Morskiej. Wśród gwiazd Pectus, Blue Cafe, Ania Wyszkoni i Doda.
Audio
  • Lato z Radiem: zapraszamy do Krynicy Morskiej i Olsztyna
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem (30.06.2013)
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem (30.06.2013)Foto: redakcja Lata z Radiem

Lato z Radiem na półmetku - rekord w Tarnobrzegu >>>

A tymczasem jesteśmy w drodze na północ! W sobotę 27 lipca trasa Lata z Radiem zatrzyma się w Krynicy Morskiej . Naszą scenę, dziennikarzy i gwiazdy koncertu znajdziecie w Porcie Jachtowym.

Tego dnia na scenie zagości bardzo elegancki skład. Zawsze wytworni Bogdan Sawicki i Roman Czejarek poprowadzą konkursy, zabawy i zapowiedzą występy artystów. Kolorowy Robi zrobi show dla dzieci, Hamak Band rozgrzeją publiczność gitarowymi kreacjami, a czterej bracia Szczepanik tworzący zespół Pectus porwą fanów prezentując takie przeboje, jak "Barcelona", "Szkoła marzeń" czy "Oceany". Dla chłopaków będzie to pierwszy występ na tegorocznej trasie Lata z Radiem.

Gwiazdą wieczoru w Krynicy będzie Doda , która ponownie zaprezentuje dla publiczności Lata z Radiem swoje show!

Tydzień z Gwiazdą - Doda >>>

Jak wygląda podróż Dodolotem i pobyt na Dodogaskarze możecie sprawdzić oglądając Koncert Dody w Uniejowie >>>

W niedzielę, 28 lipca przeniesiemy się do Olsztyna ! Na błonie przy Aquasferze (Aleja Piłsudskiego) z pewnością przyciągnie muzyka Ani Wyszkoni i Blue Café . Dla zespołu to będzie jedyne spotkanie z publicznością Lata z Radiem na tegorocznej trasie.

Koncert Ani Wyszkoni w Wysokiem Mazowieckiem [wideo] >>>

Wszystkie koncerty Lata z Radiem są transmitowane na stronie internetowej Jedynki, Lata z Radiem oraz na www.polskieradio.pl w każdy weekend w godz. 16.00 - 24.00.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

(asz)

Czytaj także

Ania Wyszkoni: marzenia i wiara mogą czynić cuda

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 09:00
- Jeśli dochodzi do tego upór i ciężka praca, to już musi się udać - powiedziała w Lecie z Radiem piosenkarka Ania Wyszkoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: zobacz koncert Dody w Uniejowie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 18:30
Podróż na Dodogaskar, bajeczne stroje i scenografia, a także pokazy taneczne - Doda była gwiazdą pierwszego koncertu tegorocznej trasy Lata z Radiem w Uniejowie. Za nami także występy Myslovitz, Hamak Band i Ryszarda Rynkowskiego, a to dopiero początek!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni rozśpiewała publiczność Lata z Radiem - zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 11:33
Piosenkarka była gwiazdą wieczoru w Wysokiem Mazowieckiem. Trasa Lata z Radiem trwa przez całe wakacje. Zapraszamy na kolejne koncerty!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: rekord na półmetku trasy koncertowej!

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 21:00
W miniony weekend Lato z Radiem w wielkim stylu oczarowało Zamość i Tarnobrzeg. Według oficjalnych danych w niedzielę nad Jeziorem Tarnobrzeskim bawiło się aż 45 tysięcy osób. Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz stwierdził, że w historii miasta nie było dotąd imprezy o takim rozmachu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doda: nie mogę sobie pozwolić na brak profesjonalizmu! Gram na trasie Lata z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 16:18
- Jestem radosna, podekscytowana, pozuję. Chcę, żeby każde zdjęcie, które trafi do mediów, było kwintesencją pełnej radości wywołanej faktem, że jestem na trasie Lata z Radiem - mówi Doda w cyklu "Tydzień z Gwiazdą".
rozwiń zwiń