Koncerty Enej na trasie Lata z Radiem - oglądaj i daj się porwać!

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 15:36
W Zamościu i Tarnobrzegu podczas ich występu nie siedział chyba nikt! Żywe instrumenty, znane i lubiane przeboje oraz zabawa z publicznością sprawiły, że oba koncerty razem z grupą Enej prześpiewały tłumy.
Lato z Radiem 2013. Koncert Enej w Zamościu
Lato z Radiem 2013. Koncert Enej w ZamościuFoto: Redakcja Lata z Radiem

Zamość i Tarnobrzeg były dziewiątym i dziesiątym  przystankiem na trasie Lata z Radiem . Publiczność obu miast zapamięta je doskonale nie tylko z uwagi na występy gwiazd - w tym jedyny na całej trasie koncert grupy Perfect - ale także na żywiołowe widowisko muzyczne, jakie zapewniła grupa ENEJ .

Drugą część koncertu w Zamościu i cały koncert z Tarnobrzega oglądaj na stronie Lata z Radiem >>>

To właśnie siódemka z Olsztyna, odwołująca się w swojej twórczości do ukraińskich korzeni, porwała publiczność i podkręciła atmosferę spotkań w Zamościu i Tarnobrzegu.

Tydzień z Gwiazdą - Maryla Rodowicz, Doda, Perfect, Ania Wyszkoni o sobie samych >>>

Nie szczędząc głosów ani instrumentów bracia Piotr i Paweł Sołoducha oraz spółka zaprezentowali swoje największe przeboje. "Radio Hello", "Tak smakuje życie", "Lili" i inne piosenki śpiewały z nimi całe miasta!

Lato z Radiem - rekord na półmetku >>>

Ponownie Enej na trasie Lata z Radiem będzie można usłyszeć w Ustce i Stegnie - 10 i 11 sierpnia! A już teraz zapraszamy na najbliższe koncerty - w Gnieźnie i Wałczu, 3 i 4 sierpnia, wystąpią: Formacja Nieżywych Schabuff , Myslovitz , Andrzej Piaseczny , Loka , Pectus i Maryla Rodowicz ! Zobacz szczegóły koncertów >>>>

(asz)

Czytaj także

Enej "Lily"

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 18:11
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w Zamościu: jedyny koncert Perfect

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 15:28
Perfect, Enej, Hamak Band i Robi Show to zestaw, który gwarantował doskonałą zabawę na największej letniej trasie koncertowej w Polsce!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: rekord na półmetku trasy koncertowej!

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 21:00
W miniony weekend Lato z Radiem w wielkim stylu oczarowało Zamość i Tarnobrzeg. Według oficjalnych danych w niedzielę nad Jeziorem Tarnobrzeskim bawiło się aż 45 tysięcy osób. Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz stwierdził, że w historii miasta nie było dotąd imprezy o takim rozmachu!
rozwiń zwiń