Lato z Radiem gościło w Stegnie! (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 17:40
Stachursky, Zakopower i grupa The Medley wystąpili na plenerowym koncercie "Lata z Radiem" w Stegnie. Imprezę poprowadzili Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Imprezę w Stegnie rozpoczął  o godzinie 16.00 sygnał "Polki Dziadek", a zaraz potem w specjalnym programie dla dzieci wystąpiło Centrum Uśmiechu. Robert Sowa z ekipą najlepszych w Polsce kucharzy przygotował pokaz kulinarny oraz pyszne, zdrowe jedzenie dla publiczności. Wystąpili m.in. Zakopower oraz grupa The Medley. Gwiazdą wieczoru okazał się  Stachursky, który zaprezentował swoje największe przeboje. 

 

 

Redakcja "Lata z Radiem" tradycyjnie przygotowała wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i w ramach trasy koncertowej. We wszystkie soboty aż do 3 września Polskie Radio odwiedzi 12 miast, w których zagra koncerty "Lata z Radiem". Ruchomym studiem Polskiego Radia zaopiekuje się Sława Bieńczycka, a każdy słuchacz będzie mógł poznać jej pracę od kulis. Sława wytłumaczy zasady działania nowoczesnego studia, pokaże, jak działa komputerowy montaż nagrań, i nauczy, jak zostać reporterem "Lata z Radiem". Każdy będzie mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić miniwywiad. Wszystko będzie rejestrowane, a na zakończenie goście studia otrzymają  pamiątkową płytę z własnym nagraniem.

Sława

Ciekawe atrakcje przygotowali także nasi partnerzy.Ministerstwo Zdrowia zaprasza wszystkich do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz darmowych badań mammograficznych. Chętni będą mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie, który towarzyszy ekipie "Lata z Radiem" na całej trasie.

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury, propagować będzie w zabawny sposób zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Z kolei Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie promować program "Poznaj Dobrą Żywność" oraz rozpowszechniać wiedzę na temat strategii rozwoju obszarów wiejskich.  Każdy z odwiedzających spróbuje polskich specjałów i weźmie udział w "smacznych konkursach".