X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamil Dąbrowa: jestem dumny, że to Jedynce przypadło serduszko nr 22

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2014 15:17
- Mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić dobrą licytację, i że wszyscy będziemy z tego bardzo zadowoleni. Najbardziej ci, którzy dostaną pieniądze, które Jurek Owsiak jak zwykle przeznaczy na ważny i potrzebny cel - mówi dyrektor radiowej Jedynki.
Audio
Kamil Dąbrowa z serduszkiem WOŚP o numerze 40 licytowany w 2013
Kamil Dąbrowa z serduszkiem WOŚP o numerze 40 licytowany w 2013Foto: Andrzej Szozda/PR

Złote serduszko oznaczone numerem 22 - bo to 22. Finał i 22. raz radiowa Jedynka gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - będzie licytowane w niedzielę 12 stycznia od godziny 10 na naszej antenie. Licytować będzie można telefonicznie, e-mailowa i sms-owo, a orkiestrowe studio poprowadzą Daniel Wydrych i Krzysztof Grzesiowski.

Niezwykłe serduszko na 22. Finał WOŚP! Może być twoje >>>

120 tysięcy wolontariuszy i 35 milionów czerwonych serduszek - tak w skrócie można określić, to co będzie się działo już w najbliższą niedzielę w całej Polsce podczas 22. Finału WOŚP. Tym razem pieniądze zbierane będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla szpitalnych oddziałów ratunkowych, ale też i dla nowo powstających oddziałów geriatrycznych.

Jurek Owsiak: bardzo serdecznie namawiam do licytacji złotego serduszka nr 22 >>>

Każdy z wolontariusz będzie posiadał identyfikator ze zdjęciem i kolorową skarbonkę. Na obu przedmiotach znajdował będzie się ten sam numer. Ponadto na identyfikatorze umieszczony będzie tzw. kod QR zawierający informacje o Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i o sztabie, do którego należy dany wolontariusz.

WOŚP 2014 >>> tak można licytować serduszko nr 22

Pieniądze będzie można wpłacać również przez internet, wysyłając sms-y bądź wziąć udział w licznych licytacjach i aukcjach internetowych. Chętni mogą wylicytować m.in. kubek od "Sygnałów dnia", współprowadzenie "Muzycznej Jedynki" oraz weekend na trasie "Lata z Radiem 2014".

Podczas poprzedniego finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała pond 50 mln zł. W tym roku również ma ambitne plany, zwłaszcza, że potrzeby są ogromne.

22. Finał WOŚP >>> dowiedz się, na co zostaną przeznaczone zebrane pieniądze

Materiał Doroty Świerczyńskiej.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jurek Owsiak: bardzo serdecznie namawiam do licytacji złotego serduszka nr 22

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 17:46
- To absolutne cacko. Warto mieć coś takiego na ścianie swojej firmy - mówił w Jedynce Jurek Owsiak. W niedzielę 12 stycznia, w dniu 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na antenie Jedynki licytowane będzie jedno ze złotych serduszek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kubek od "Sygnałów dnia" dla WOŚP - ostatnie dni licytacji!

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 18:09
Licytacja kubka z logo radiowej Jedynki jest już na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycją. Kubek zdobią autografy dziennikarzy "Sygnałów Dnia", Daniela Wydrycha i Krzysztofa Grzesiowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

22. Finał WOŚP. Zostań gwiazdą "Muzycznej Jedynki"!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 19:07
Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wylicytowania jest współprowadzenie "Muzycznej Jedynki". Audycja nadawana jest w Pierwszym Programie Polskiego Radia od 13.00 do 15.00, od poniedziałku do piątku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spędź weekend na trasie "Latem z Radiem 2014" - ostatnie godziny licytacji!

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 07:00
Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wylicytowania jest wyjazd z ekipą Lata z Radiem 2014 na dowolnie wybrany weekend wakacji (koncerty w sobotę i niedzielę, wyjazd w piątek, powrót w poniedziałek).
rozwiń zwiń