X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dobry obraz to taki, który służy opowieści". Rusza Camerimage 2014

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2014 10:12
- Co roku wprowadzamy nowe elementy, ale pozostajemy wierni nadrzędnej idei, jaką jest dyskusja na temat języka ruchomych obrazów, czyli filmu - mówi szef festiwalu Marek Żydowicz.
Audio
  • Marek Żydowicz zaprasza na festiwal Camerimage 2014 (Sygnały dnia/Jedynka)
Michael Keaton i Edward Norton - kadr z filmu Birdman, czyli Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy. Obraz ze zdjęciami Emmanuela Lubezki zostanie pokazany w konkursie głównym festiwalu Camerimage 2014
Michael Keaton i Edward Norton - kadr z filmu "Birdman, czyli Nieoczekiwane pożytki z niewiedzy". Obraz ze zdjęciami Emmanuela Lubezki zostanie pokazany w konkursie głównym festiwalu Camerimage 2014 Foto: mat. promocyjne

Corocznie na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE przyjeżdża około pół tysiąca operatorów, tysiąc studentów szkół filmowych z całego świata, a także twórcy technologii filmowych.

Od 15 listopada w Bydgoszczy znów wrze! - W tym roku pokażemy 348, spośród prawie 2 700 zgłoszonych filmów, etiud studenckich i wideoklipów - zapowiada Marek Żydowicz, dyrektor festiwalu. W konkursie głównym znalazło się 15 różnorodnych filmów z Polski i zagranicy. Organizatorzy zapewniają też bogatą ofertę warsztatów i spotkań z twórcami.

***

Przygotował: Witold Banach
Gość: Marek Żydowicz, dyrektor festiwalu Camerimage
Data emisji: 15.11.2014
Godzina emisji: 8.40

Materiał został wyemitowany w audycji "Sygnały dnia".

(asz/mp)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Kos-Krauze: wolność nieustannie trzeba zapewniać, sobie i innym

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2014 12:01
- Wolność jest czymś bardzo niestałym, trzeba ją wywalczać. Ale jeśli ludzie obok będą niezależni, to i my będziemy się czuć w sposób właściwy - mówi reżyserka i scenarzystka.
rozwiń zwiń