X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezes Polskiego Radia: przejęliśmy wielkie przesłanie Nowaka-Jeziorańskiego

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 19:00
- Dlatego staramy się działać aktywnie na wschodzie Europy - mówi Andrzej Siezieniewski w związku z konferencją poświęconą dziedzictwu Jana Nowaka-Jeziorańskiego, która odbyła się w Waszyngtonie.
Audio
  • Andrzej Siezieniewski i Ryszard Schnepf o dziedzictwie Jana Nowaka-Jeziorańskiego (Sygnały dnia/Jedynka)
Andrzej Siezieniewski wziął udział w zorganizowanej w Waszyngtonie konferencji poświęconej dziedzictwu Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Andrzej Siezieniewski wziął udział w zorganizowanej w Waszyngtonie konferencji poświęconej dziedzictwu Jana Nowaka-JeziorańskiegoFoto: Polskie Radio

Uczestniczący w konferencji Andrzej Siezieniewski podkreśla, że Polskie Radio cały czas spłaca swój dług wobec Jana Nowaka-Jeziorańskiego. - Trwa to od momentu, gdy zdecydował się on współpracować z Polskim Radiem, gdy przejęliśmy archiwa Radia Wolna Europa, gdy cały ten dorobek walki o wolne słowo i demokrację stał się także naszym udziałem - argumentuje prezes PR.

Jan Nowak-Jeziorański w serwisie internetowym Polskiego Radia >>>

Pretekstem do zorganizowania konferencji była 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W Waszyngtonie dyskutowano o zagrożeniach dla Polski, sytuacji w Europie Środkowo-Wschodniej i polityce wobec Rosji. - Myśli Jana Nowaka-Jeziorańskiego, jego zaangażowanie są wciąż aktualne. Ta niespożyta energia, świeżość myślenia dziś jeszcze bardziej nas zobowiązują do aktywności w związku z sytuacją za naszą wschodnią granicą - tłumaczy Ryszard Schnepf, ambasador Polski w USA.

Z archiwum RWE na moje.polskieradio.pl >>>

Konferencję poświęconą Jeziorańskiemu zorganizował Fundusz na Rzecz Demokracji oraz ambasada Polski w Waszyngtonie. Wśród prelegentów był m.in. prof. Zbigniew Brzeziński, tegoroczny laureat nagrody im. Jana Nowaka Jeziorańskiego.

***

Rozmawiał: Marek Wałkuski

Goście: Ryszard Schnepf (ambasador Polski w USA), Andrzej Siezieniewski (prezes Polskiego Radia)

Data emisji: 10.12.2014
Godzina emisji: 6.39

Materiał został wyemitowany w audycji "Sygnały dnia".

pg,tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyniki konkursu "Od Radia Wolna Europa do wolnej Polski. 100. rocznica urodzin Jana Nowaka-Jeziorańskiego"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2014 14:58
W ramach konkursu powstało wiele ciekawych audycji, w których młodzi ludzie - uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych - odkrywają, przy udziale słuchaczy, "zagłuszaczy" Radia Wolna Europa, ekspertów, pracowników radia, nauczycieli i dziadków postać Jana Nowaka-Jeziorańskiego i rolę RWE.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziedzictwo Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Konferencja w USA

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2014 21:38
Z udziałem prof. Zbigniewa Brzezińskiego, byłego ambasadora USA w Polsce Daniela Frieda a także polskiego ambasadora w USA Ryszarda Schnepfa miała miejsce w Waszyngtonie konferencja poświęcona dorobkowi legendarnego kuriera z Warszawy, Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konferencja w Waszyngtonie. "Jan Nowak-Jeziorański człowiekiem wolności"

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 13:17
Sytuacja związana z kryzysem na Ukrainie była jednym z tematów konferencji poświęconej dorobkowi Jana Nowaka-Jeziorańskiego, jaka odbyła się w Waszyngtonie. Prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski uważa, że należy czerpać z nauki legendarnego kuriera z Warszawy.
rozwiń zwiń