X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio z Kryształową Anteną za firmę 2014 roku

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 11:15
W środę 26 marca poznaliśmy laureatów Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. W imieniu Polskiego Radia nagrodę odebrał wiceprezes Henryk Cichecki.
Audio
  • Kryształowa Antena dla Polskiego Radia (Sygnały dnia/Jedynka)
Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oraz Henryk Cichecki, członek Zarządu Polskiego Radia, podczas uroczystego rozdania Złotych i Kryształowych Anten
Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oraz Henryk Cichecki, członek Zarządu Polskiego Radia, podczas uroczystego rozdania Złotych i Kryształowych AntenFoto: Ewa Chyra/Polskie Radio

"W roku jubileuszu 90-lecia za niezmienne dostarczanie pokoleniom słuchaczy wartościowych treści kształtujących ich gusta i opinie oraz skuteczne łączenie powinności misyjnych nadawcy publicznego z nowoczesnym podejściem do radia jako medium ery cyfrowej" - tak kapituła uzasadniła przyznanie Polskiemu Radiu Kryształowej Anteny w kategorii "firma 2014 roku".

Obecny na uroczystej gali w Warszawie Henryk Cichecki przypomniał o trwającej cyfryzacji Polskiego Radia. - Dla słuchacza oznacza to przede wszystkim dostęp do nowej oferty. Dziś nie wszyscy mogą słuchać w technologii analogowej Programu Drugiego i Czwartego, nie mówiąc już o PR24, bardzo interesującej ofercie informacyjnej, oraz kanale muzycznym. Niedługo zaczniemy też nadawać program dla dzieci. Oprócz większego zasięgu i bogatszej oferty, cyfrowe radio to także lepsza jakość dźwięku i odbioru - wyliczał wiceprezes Polskiego Radia.

***

Przygotowała: Ewa Chyra

Goście: Henryk Cichecki (wiceprezes Polskiego Radia), Magdalena Gaj (prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej), Maciej Witucki (przewodniczący kapitułu konkursu Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów)

Data emisji: 26.03.2015

Godz. emisja: 6.32

Materiał wemitowano w audycji "Sygnały dnia"

pg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Cyfrowe radio - wkraczamy w XXI wiek

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 10:55
Doskonały dźwięk i znacznie więcej kanałów - oto zalety cyfrowego radia. - Większość państw europejskich już wdrożyła ten system - mówi Paweł Mathia, główny inżynier Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes Polskiego Radia ponownie wiceprzewodniczącym Euranet Plus

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 11:59
Andrzej Siezieniewski, prezes Polskiego Radia S.A., został ponownie wybrany na wiceprzewodniczącego Rady Członków Euranet Plus.
rozwiń zwiń