X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory prezydenckie 2015. Marian Kowalski: upowszechnić dostęp do broni palnej

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 09:14
- Dlaczego Majdan w Kijowie się udał? Bo tam było sześć milionów legalnej broni. Dlatego ci omonowcy nie mogli zaatakować tłumu - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta RP.
Audio
  • Marian Kowalski: upowszechnić dostęp do broni palnej (Sygnały dnia/Jedynka)
Marian Kowalski
Marian KowalskiFoto: mat.promocyjne

Marian Kowalski mówi, że należy w Polsce upowszechnić dostęp do broni palnej w obronie miru domowego, czyli dla osób pełnoletnich, zdrowych psychicznie i niekaranych. - Gdyby Polacy byli uzbrojeni, przypuszczam, że także Rosja nie wypowiadałaby się w tak kategoryczny sposób o naszym kraju, i Polska by nie była tak łatwym kąskiem do przełknięcia na wypadek wojny - ocenia kandydat narodowców na prezydenta.

Gość Jedynki uważa także, że nasz kraj powinien skoncentrować się na umacnianiu wschodniej granicy, a nie zajmować problemami państw z południa Europy. - Afrykanie czy mieszkańcy Bliskiego Wschodu nie uciekają do Polski. Powinniśmy się skupić na ochronie granicy wschodniej Unii Europejskiej - zaznacza Marian Kowalski i sugeruje, że za problem nielegalnych imigrantów z Afryki może odpowiadać Rosja.

Marian Kowalski tłumaczy także, dlaczego jest zwolennikiem zmian w konstytucji, które miałyby wprowadzić w Polsce system prezydencki i zdradza, co powinno się jego zdaniem stać z nielojalnymi "obrotowymi cwaniakami", którzy zmieniają partie jak rękawiczki.

Wybory prezydenckie 2015 - czytaj więcej>>>

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Jeśli żaden z kandydatów nie otrzyma ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja zostanie zorganizowana druga tura głosownia. Weźmie w niej udział dwóch kandydatów z najlepszym wynikiem.

W wyborach zmierzą się: ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski (z poparciem PO), Andrzej Duda (PiS), Magdalena Ogórek (z poparciem SLD), Adam Jarubas (PSL), lider Twojego Ruchu Janusz Palikot, Janusz Korwin-Mikke (ugrupowanie KORWiN), muzyk Paweł Kukiz, Jacek Wilk (Kongres Nowej Prawicy), Marian Kowalski (Ruch Narodowy), Paweł Tanajno (Demokracja Bezpośrednia) oraz reżyser Grzegorz Braun.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadziła: Zuzanna Dąbrowska

Gość: Marian Kowalski (kandydat na prezydenta RP)

Godzina emisji: 8.19

Data emisji: 24.04.2015

kh/asz

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Bosak: nie możemy przejmować się sondażami

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 13:40
- Wiemy, że szansa na drugą turę, ze strony naszego kandydata, nie jest duża - mówi w magazynie "Z kraju i ze świata" wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marian Kowalski: jako jedyny upominam się o godną płacę

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 18:08
Kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta Marian Kowalski w sobotę prowadził kampanię w Poznaniu. Spotkał się z dziennikarzami przy głównej bramie zakładów H. Cegielskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konwencja wyborcza kandydata Ruchu Narodowego na prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 17:49
Likwidacja ZUS, łatwiejszy dostęp do broni palnej i odbudowa zdolności obronnych Polski - to główne punkty programu Mariana Kowalskiego w wyborach prezydenckich.
rozwiń zwiń