X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janusz Piechociński: Adam Jarubas to jedyny kandydat samorządowy

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 08:07
- Adam Jarubas to kandydat na prezydenta spoza warszawskiej, podzielonej i często zdemoralizowanej, polityki - podkreślił w radiowej Jedynce prezes PSL Janusz Piechociński.
Audio
  • Janusz Piechociński o debacie kandydatów na prezydenta (Sygnały dnia/Jedynka)
Janusz Piechociński
Janusz PiechocińskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

We wtorek późnym wieczorem 10 kandydatów na prezydenta (zabrakło Bronisława Komorowskiego) podczas debaty w TVP przedstawiło swoje propozycje. Debata była podzielona na trzy bloki tematyczne: polityka zagraniczna i bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i społeczny oraz wizja i ustrój państwa.

Czytaj dalej
debata wybory 1200.jpg
Debata prezydencka. Wielkie starcie kandydatów

Zdaniem gościa audycji "Sygnały dnia" wicepremiera, ministra gospodarki i prezesa PSL Janusza Piechocińskiego, ta debata pewnie nie pozwoliła wszystkim wyborcom wyrobić sobie zdania o kandydatach. - Nie wszystkim kandydatom starczyło też życzliwości, by mówić o tym, co proponują. Wielu w tej debacie atakowało, wręcz gryzło, zniesławiało czy prowokowało - zaznaczył.


Wybory prezydenckie 2015 - czytaj więcej »

- Z dumą i satysfakcją obserwowałem mojego kandydata Adama Jarubasa. To jedyny kandydat samorządowy, obywatelski, wyrastający z praktyki polskiej polityki robionej, a nie głoszonej raz na cztery lata. Zaproponował nową wizję polityki. Nie: idźcie, zróbcie - tylko chodźcie, zrobimy - podkreślił.


Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Jeśli żaden z kandydatów nie otrzyma ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja zostanie zorganizowana druga tura głosownia. Weźmie w niej udział dwóch kandydatów z najlepszym wynikiem.
Janusz Piechociński mówił także o dobiegającym końca okresie ochronnym na dostęp do polskiej ziemi dla obcokrajowców. - Polska ziemia w dalszym ciągu jest atrakcyjna, wręcz pojawiają się propozycje byśmy wydzierżawili milion hektarów Chińczykom - powiedział gość radiowej Jedynki. By dowiedzieć się więcej na ten temat wysłuchaj całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Janusz Piechociński (wicepremier, minister gospodarki, prezes PSL)

Data emisji: 6.05.2015

Godzina emisji: 7 .16

kk/asz

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata prezydencka. Wielkie starcie kandydatów

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 22:10
Bez Bronisława Komorowskiego odbyła się debata kandydatów na prezydenta. O gospodarce, polityce zagranicznej i bezpieczeństwie dyskutowało dziesięcioro konkurentów o najwyższy urząd w państwie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory prezydenckie: ostatnie polityczne ciosy. Kampania na finiszu

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2015 00:01
Wybory prezydenckie coraz bliżej. We wtorek w studiu TVP odbyła się debata kandydatów na najwyższy urząd w państwie. Zabrakło jedynie Bronisława Komorowskiego. Urzędujący prezydent tuż przed debatą wystąpił jednak w programie "Trzech na Jednego".
rozwiń zwiń