X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Julian Gozdowski: energię czerpię z Jakuszyc i od rodziny

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2015 09:56
- Już przed wojną do Jakuszyc przyjeżdżali trenować wszyscy wytrzymałościowcy. Choć Polana leży na wysokości ok. 900 m, to klimat jest tu jak na wysokości 1300-1400 m w Alpach - mówi słynny komandor Biegu Piastów.
Audio
  • Jubilat Julian Gozdowski o tym skąd bierze energię do działania (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Komandor Biegu Piastów Dariusz Serafin o piątkowej imprezie biegowej "Osiemdziesiątka Pana Juliana" (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Członkowie Stowarzyszenia Bieg Piastów o urodzinach Juliana Gozdowskiego (Z kraju i ze świata/Jedynka)
  • Urodziny Juliana Gozdowskiego. Życzenia dla twórcy Biegu Piastów (Popołudnie z Jedynką)
Julian Gozdowski, tak jak Polskie Radio, świętuje w tym roku okrągły jubileusz. Reporter Radiowej Jedynki Krzysztof Horwat złożył mu życzenia w imieniu Polskiego Radia i przekazał list z gratulacjami od prezesa Andrzeja Siezieniewskiego
Julian Gozdowski, tak jak Polskie Radio, świętuje w tym roku okrągły jubileusz. Reporter Radiowej Jedynki Krzysztof Horwat złożył mu życzenia w imieniu Polskiego Radia i przekazał list z gratulacjami od prezesa Andrzeja SiezieniewskiegoFoto: K. Horwat/Polskie Radio

W piątek 22 maja Julian Gozdowski kończy 80 lat. Przez wiele lat kierował organizacją narciarskiego Biegu Piastów, który pod jego wodzą rozwinął się z lokalnej imprezy w wielkie, międzynarodowe zawody. Dziś nasz jubilat pełni funkcję Honorowego Komandora biegu organizowanego na Polanie Jakuszyckiej.

Energię do działania gość Jedynki czerpie nie tylko z samych Jakuszyc, ale również od rodziny. - Nie jest łatwo wytrzymać z kimś, kto przez cały czas żyje tylko jednym zagadnieniem w różnych jego wersjach. Mam szczęście, że moja żona i dzieci są bardzo wyrozumiałe - podkreśla Julian Gozdowski.

Nie mógł nie wspomnieć również o współpracownikach, z którymi organizuje Bieg Piastów. - Są to ludzie, na których mogę polegać już od kilkunastu lat. Niektórzy z nich zaczęli działać, gdy byli jeszcze w szkole podstawowej. Ta grupa ludzi może tylko ulepszyć to wszystko, co do tej pory działo się na Polanie Jakuszyckiej - uważa szacowny jubilat.

Z okazji urodzin Juliana Gozdowskiego Stowarzyszenie Bieg Piastów organizuje "Osiemdziesiątkę Pana Juliana". Bieg z Polany Maliszewskiego na Polanę Jakuszycką z nartami w rękach rozpoczął się o godz. 17.00.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Daniel Wydrych

Gość: Julian Gozdowski (honorowy prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów)

Relacja i materiał: Krzysztof Horwat

Gość: Dariusz Serafin (komandor Biegu Piastów)

Data emisji: 22.05.2015

Godzina emisji: 7.50 (rozmowa), 10.40 (relacja), 12.56 (materiał)

Relację wyemitowano w audycji "Cztery pory roku", a materiał - w "Z kraju i ze świata".

pg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Julian Gozdowski: Bieg Piastów zaistniał dzięki Polskiemu Radiu

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 08:26
- Mocno zabiegałem, żeby dostać się do Polskiego Radia. Chciałem przybliżyć informacje o tym, co dzieje się na Polanie Jakuszyckiej, na tzw. ziemiach odzyskanych - mówił w "Sygnałach dnia" honorowy prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów.
rozwiń zwiń