X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ryszard Petru: w Polsce wieje wiatr zmian

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 08:20
Zdaniem Ryszarda Petru, założyciela stowarzyszenia NowoczesnaPL wybory prezydenckie pokazały, że Polacy oczekują zmian w polityce. - Nasza oferta jest skierowana do tych wszystkich, którzy są wkurzeni, a jednocześnie chcą zmieniać Polskę - mówił gość Jedynki.
Audio
  • Ryszard Petru, założyciel stowarzyszenia NowoczsesnaPL o swojej inicjatywie politycznej (Sygnały dnia/Jedynka)
Ryszard Petru
Ryszard PetruFoto: Kusiński Wojciech/PR

Ryszard Petru deklarował, że nowe ugrupowanie ma być odtrutką na dzisiejszą sytuację polityczną. Jak przekonywał, od lat politycy toczą jałowe spory, które nie dotyczą spraw istotnych dla kraju. Tymczasem - jak mówił - kolejne pokolenia nie odnajdują dla siebie miejsca w Polsce i coraz częściej decydują się na emigrację.

- W Polsce wieje wiatr zmian. Pokolenie, którego jestem reprezentantem ewidentnie chciałoby wziąć sprawy w swoje ręce. Czasami przychodzą w historii takie momenty przełomowe. Ważne jednak, by była to rewolucja pokoleniowa, a nie antysystemowa - dodał Petru, rocznik 1972.

Jego zdaniem niedzielny kongres NowoczesnejPL pokazał, że są w Polsce ludzie gotowi do pracy na rzecz poprawienia sytuacji. Czy w nowym ugrupowaniu jest miejsce dla byłego wicepremiera Leszka Balcerowicza? Ryszard Petru mówi o tym w rozmowie z Krzysztofem Grzesiowskim.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Ryszard Petru (założyciel stowarzyszenia NowoczesnaPL)

Data emisji: 1.06.2015

Godzina emisji: 7.17

asop/ag

>>>Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

NowoczesnaPL wkracza do polityki. Ryszard Petru: chcemy lepszego państwa

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2015 22:03
Liberalizacja gospodarki, zmiana systemu ubezpieczeń społecznych i stwarzanie szans dla młodych ludzi na rynku pracy to niektóre postulaty nowego stowarzyszenia NowoczesnaPL. Założenia przedstawił w niedzielę na zjeździe założycielskim ruchu jego szef Ryszard Petru.
rozwiń zwiń