Janusz Palikot: Kukiz jak sarna z krzesłem na głowie

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 15:00
Zdaniem lidera Twojego Ruchu wynik wyborów pokazuje, że Polacy odrzucili teatr, który przez lata zaprzątał ich uwagę sporami politycznymi.
Audio
  • Janusz Palikot o wyniku wyborów prezydenckich i planie kampanii przed wyborami parlamentarnymi (Sygnały dnia/Jedynka)
Janusz Palikot
Janusz PalikotFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W jego ocenie dla wyborców każdy kandydat był lepszy niż dotychczasowy prezydent. Gość Jedynki powiedział, że głosowanie na Pawła Kukiza było gestem zbliżonym do głosowania na zmyśloną kandydatkę - sarnę z krzesłem na głowie.

Janusz Palikot powiedział, że przed wyborami parlamentarnymi chce pokazać Polakom, że to on może zagwarantować prawdziwą alternatywę, a nie Andrzej Duda i Paweł Kukiz. W jaki sposób zamierza tego dokonać? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Gość Jedynki mówił także o liście szefa CBA do premier Kopacz, w którym Paweł Wojtunik zarzuca posłowi PSL Janowi Buremu, że ten destabilizuje pracę antykorupcyjnej agencji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadziła: Kamila Terpiał

Goście: Janusz Palikot (lider Twojego Ruchu)

Data emisji: 5.06.2015

Godz. emisji: 7:19

bk/ag

Komentarze6
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
StefanB2015-06-25 09:03 Zgłoś
Proponuje aby p.Palikot wraz z zapuszczaniem brody przestał się myć. Tylko nie myciem może zwrócić na siebie uwagę.
pons2015-06-06 20:30 Zgłoś
Użytkownik Cien napisał
Przed paru laty ugrupowanie Palikota [...] przygotowało realny a zarazem moralny program. Szkoda, że mieli słabą siłę przebicia jako politycy [...]
Przed paru laty to Palikot wydawał "Ozon". Słynna jest okładka z napisem "Jesteśmy homo-fo-bami" i dziewczyną na zdjęciu trzymającą baner z napisem "Zakaz pe-da-ło-wa-nia". Tyle w temacie moralności Palikota (i sukcesów wspomaganego przezeń Biedronia).
Cien2015-06-06 07:14 Zgłoś
Przed paru laty ugrupowanie Palikota, chyba jako jedyne, przygotowało realny a zarazem moralny program. Szkoda, że mieli słabą siłę przebicia jako politycy. Niejako kontynuacją tego programu jest obecnie działalność burmistrza Słupska, Biedronia. Mieszkańcy Słupska, podobnie jak Wadowic, powiedzieli "dość" różnej maści okupantom Polski. Życzę im powodzenia.
pons2015-06-05 16:58 Zgłoś
Uwierzę, że Polska staje się normalnym krajem, gdy twarz tego pana i jemu podobnych przestanie się pojawiać w mediach.
longin492015-06-05 12:16 Zgłoś
Panie Palikot, unikał pan w rozmowie określić się. Mówił pan wcześniej; „Przecież jest zapotrzebowanie, jest ten elektorat”. Dlaczego się pan zawiódł? Dlaczego ? Zasada pana to; demoralizuj, ogłupiaj, uzależniaj poprzez antymoralność. Elektorat tak przygotowany jest bez charakteru i swego „ojca” też nie szanuje. Szansa dla was to odwrócenie się od tego. Tu nie chodzi o biskupów tylko o wszystkich dobrej woli. Czy potraficie? Na razie połykacie „pigułkę PO” (Platformy).
kasiek55732015-06-05 11:28 Zgłoś
Panie Palikot jest pan jak ten dymek z jointa; oszałamia otumania ,rozśmiesza i ulatuje :) Wolę sarnę z krzesłem na głowie.

Czytaj także

Paweł Kukiz: przygotowuję się do wyborów parlamentarnych

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 08:47
- Moim celem nie było objęcie urzędu prezydenta, choć byłoby super gdybym taki urząd objął, bo byłoby znacznie łatwiej doprowadzić do zmiany konstytucji - mówił w Jedynce Paweł Kukiz.
rozwiń zwiń