X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marszałek Sejmu: cała Afryka i Azja nie mogą przejść do Europy

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2015 08:14
Małgorzata Kidawa-Błońska ma nadzieję, że w piątek uda się przyjąć wspólną uchwałę obu izb parlamentu w sprawie imigrantów.
Audio
  • Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska przekonuje, że rozumie lęk Polaków przed imigrantami (Sygnały dnia, Jedynka)
Małgorzata Kidowa-Błońska
Małgorzata Kidowa-BłońskaFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Marszałek Sejmu mówiła w radiowej Jedynce, że rozumie obawy Polaków w sprawie przyjmowania imigrantów. Przypomniała jednak, że w pewnym okresie w naszym kraju przebywało 80 tysięcy uchodźców z Czeczenii i nie wywoływało to wtedy podobnych lęków. - Mamy prawo bać się kogoś obcego na naszym terenie, ale powinniśmy ten strach pokonać - dodała.

Czytaj także:
uchodźcy2 1200.jpg
Państwo Islamskie potępia uchodźców

Jej zdaniem Polska musi wykazać się solidarnością z innymi krajami UE w sprawie uchodźców, ale nie oznacza to, że samo ich przyjmowanie rozwiąże problem. Dlatego marszałek Sejmu zaznaczyła, że Bruksela musi podjąć bardziej zdecydowane działania w kierunku rozwiązania konfliktów m.in. w Syrii. Dodała też, że musimy wiedzieć, kto przybywa do Europy, dlatego, że ratuje swoje życie, a kto, gdyż "chce mieć lepsza pracę". 

Małgorzata Kidawa-Błońska mówiła też obywatelskim projekcie zakazującym aborcji, o żądaniach pielęgniarek, a także o tym, czy po przyszłych wyborach będzie więcej kobiet w parlamencie.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Zuzanna Dąbrowska

Gość: Małgorzata Kidawa-Błońska (marszałek Sejmu)

Data emisji: 11.09. 2015

Godzina emisji: 8.18

pp/ag

>>>Zapis całej rozmowy

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
parys19692015-09-11 09:01 Zgłoś
Tylko pan Ziobro może negatywnie wypowiadać sie na temat uchodzców ?
parys19692015-09-11 08:34 Zgłoś
szlak mnie trafia przez tą polityke ,,,,ja też chcę dach nad głową i środki do życia,,,,jestem patryjotą a nie jak oni dezerterami i płaciłem przez 25 lat podatki i nic , ani złotówki ani od Uni ani od Polsk ie dostałem ,,,,to gdzie mam iść do Afryki by przeżyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytaj także

"Jeżeli wpuszczać imigrantów do Polski, to chrześcijan i jazydów. Nie będą wysadzać się w powietrze"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 14:06
Lider Solidarnej Polski krytykuje premier Ewę Kopacz za jej politykę wobec imigrantów i przekonuje, że mogą oni stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski.
rozwiń zwiń