X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dyrektor Konkursu Chopinowskiego: mamy silną ekipę

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 12:21
- Podczas kwietniowych przesłuchań przekonaliśmy się, jak ciekawymi artystami są polscy uczestnicy konkursu, jak różnorodne są ich interpretacje - mówi Artur Szklener, szef Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.
Audio
  • Artur Szklener o XVII Konkursie Chopinowskim (Sygnały dnia/Jedynka)
Głównym organizatorem VII Konkursu Chopinowskiego jest Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, którym kieruje dr Artur Szklener
Głównym organizatorem VII Konkursu Chopinowskiego jest Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, którym kieruje dr Artur SzklenerFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W czwartek (1.10) rozpoczyna się XVII Konkurs Chopinowski. Wydarzenie to jest organizowane co pięć lat. - Każdy kolejny konkurs odsłania pewne mocne i ewentualnie słabsze strony organizacji. Ma to wpływ na zmiany w kolejnym konkursie. Jest to rodzaj nieustającego procesu - podkreśla gość "Sygnałów dnia".

W tegorocznym Konkursie Chopinowskim weźmie udział 78 uczestników z 20 krajów świata. Najwięcej reprezentować będzie Polskę. Jedną z nagród - za najlepsze wykonanie mazurków - ufundowało Polskie Radio.

serwis specjalny
Fryderyk Chopin 1200.jpg
Konkurs Chopinowski w Polskim Radiu

Podczas koncertu inauguracyjnego usłyszeć będzie można m.in. poloneza, którego Krzysztof Penderecki skomponował specjalnie na tę okazję. Dr Artur Szklener mówił w audycji również o tym, co jeszcze znalazło się w programie czwartkowej uroczystości i jaka nagroda czeka na zwycięzcę konkursu.

XVII Konkurs Chopinowski w całości transmitowany będzie na antenie radiowej Dwójki. Relacje z wydarzenia codziennie będą pojawiać się także w Jedynce.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Adam Rozlach

Gość: Artur Szklener (dyrektor Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, dyrektor XVII Konkursu Chopinowskiego)

Data emisji: 1.10.2015

Godzina emisji: 8.40

pg/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Argerich i Goerner na otwarcie Konkursu Chopinowskiego. Transmisja!

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 16:00
Wielcy pianiści i utwór napisany specjalnie na tę okazję przez Krzysztofa Pendereckiego - tak rozpocznie się XVII Konkurs Chopinowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs Chopinowski rozpocznie się od litery "B"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 18:00
- Mamy już 78 zarejestrowanych uczestników Konkursu i znamy kolejność występów na I etapie - powiedział Jerzy Michniewicz, sekretarz jury.
rozwiń zwiń