X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zamachy w Brukseli. "Jedyną odpowiedzią nie mogą być marsze"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 08:39
- Marsze po zamachach w Paryżu nic nie dały, nie przerodziły się w zdrową wściekłość, która miałaby na celu wymuszenie czegoś od rządzących zachodnią Europą. Teraz jedyną odpowiedzią na wydarzenia w Brukseli znów stają się marsze - mówi Wojciech Mucha ("Gazeta Polska Codziennie").
Audio
  • Wojciech Mucha i Wiesław Dębski o zamachach w Belgii, ustawie antyterrorystycznej i przyjmowaniu uchodźców w Belgii (Sygnały dnia/Jedynka)
Wiesław Dębski i Wojciech Mucha
Wiesław Dębski i Wojciech MuchaFoto: Jacek Konecki

Zdaniem publicysty reakcja na zamachy powinna być bardziej zdecydowana. - Nie może być sytuacji, że część Brukseli jest praktycznie wyłączona spod działań służb. Chodzi mi tutaj o dzielnicę, z której rekrutowali się terroryści samobójcy. Nie ma też prawa zdarzyć się taka sytuacja, że jakiś terrorysta, już w trakcie dyskusji nad falą imigrantów, przedostaje się do UE na podstawie fałszywego paszportu, tak jak jeden ze sprawców zamachów w Belgii - tłumaczy Wojciech Mucha.

Z kolei Wiesław Dębski nie widzi nic złego w marszach organizowanych po atakach terrorystycznych. - One są także po to, żeby powiedzieć rządzącym, żeby zajęli się tym problemem. Od działania są natomiast służby, które w Belgii zawiodły - podkreśla gość "Sygnałów dnia".

Obaj publicyści odpowiadają również w audycji m.in. na pytanie, jakie znaczenie - z punktu widzenia bezpieczeństwa Polaków - będzie miała ustawa antyterrorystyczna i czy Polska powinna wycofać się z deklaracji o przyjęciu uchodźców.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Goście:
Wojciech Mucha ("Gazeta Polska Codziennie"), Wiesław Dębski (Wirtualne Polska)

Data emisji: 24.03.2016

Godzina emisji: 8.14

pg/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspertka: zamachów w Brukseli zapewne można było uniknąć

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2016 18:30
Elżbieta Kuźma z Wolnego Uniwersytetu w Brukseli tłumaczyła w magazynie 'Więcej świata", że belgijskie służby mają na swoim koncie wiele zaniedbań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polscy muzułmanie potępiają zamachy w Brukseli i modlą się za ofiary

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 10:14
Liga Muzułmańska RP pisze w oświadczeniu, że wieść o zamachach przyjęła z oburzeniem i smutkiem.
rozwiń zwiń