X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Taśmy Kukiza". Początek końca politycznej kariery?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 09:32
Ruch Narodowy oczekuje przeprosin od Pawła Kukiza. Chodzi o nagranie, w którym polityk w negatywny i niecenzuralny sposób miał opisywać swoje relacje z wiceszefem Ruchu Narodowego Arturem Zawiszą.
Audio
  • Rozłam w klubie Kukiz'15? (Jedynka/Sygnały dnia)
Paweł Kukiz
Paweł KukizFoto: Wikimedia/Silar/CC 4.0/cropped

Pojawiły się już spekulacje o odejściu posłów o poglądach narodowych z klubu Kukiz'15. Temat różnic między narodowcami a ruchem Kukiz'15 ma być omówiony 23 kwietnia przez władze RN. 

- Klub poselski Kukiz'15 utrzyma się, choć jest rozsadzany od wewnątrz sporami między twardymi "kukizowcami" i równie twardymi narodowcami, którzy na plecach Kukiza weszli do Sejmu - uważa Cezary Gmyz z "Do Rzeczy". Gość "Sygnałów dnia" zwrócił uwagę, że środowiska te nie są w stanie stworzyć dwóch osobnych klubów, a Pawłowi Kukizowi musi zależeć na posiadaniu swojego przedstawiciela w Konwencie Seniorów. Do tego zaś wymagany jest klub, bo koła poselskie takiego przedstawiciela nie posiadają. 

- Potwierdza się to, co było wiadomo od początku. Taka przypadkowa zbieranina musi być rozsadzana od środka - powiedział Janusz Rolicki z "Faktu". W jego ocenie klub Kukiz'15 przypomina klub Janusza Palikota tzn. zdolny do rozpadnięcia się i całkowicie niespójny. Rolicki jest zdania, że może to być początek końca kariery Kukiza, który jest "zjawiskową postacią" w polskiej polityce.

Goście Jedynki zastanawiali się również, kto mógłby zastąpić w Parlamencie Europejskim Janusza Wojciechowskiego, który przechodzi do Europejskiego Trybunału Obrachunkowego i komentowali projekt tzw. dużej ustawy medialnej. Z okazji przypadającego 23 kwietnia Światowego Dnia Książki komentatorzy poruszyli też temat ostatnio przeczytanych lektur. Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Cezary Gmyz ("Do Rzeczy"), Janusz Rolicki ("Fakt")

Data emisji: 23.04.2016

Godzina emisji: 8.13

fc/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kornel Morawiecki chce budować formację między PiS i PO

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 13:49
Nowe koło poselskie, Wolni i Solidarni, ma pozycjonować się pomiędzy PiS a starym obozem rządzącym – mówił w "Sygnałach dnia" Kornel Morawiecki, do niedawna poseł Kukiz’15.
rozwiń zwiń