Berenice Marlohe zachwycona polskim reżyserem

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 13:00
Do Wrocławia przyjechała plejada gwiazd z Hollywood, które biorą udział w zdjęciach do filmu "Dolina Bogów" Lecha Majewskiego. Wśród nich jest dziewczyna Bonda z filmu "Skyfall".
Audio
  • Berenice Marlohe zachwycona polskim reżyserem (Sygnały dnia/Jedynka)
Berenice Marlohe
Berenice MarloheFoto: PAP/DPA/Dennis Van Tine/Geisler-Fotopres
Gwiazdozbiór Jedynki
polskie radio jedynka 1200.jpg
Posłuchaj rozmów Joanny Sławińskiej z gwiazdami Hollywood

Aktorka w "Dolinie Bogów" wciela się w rolę kobiety, która jest ważną postacią w życiu najbogatszego człowieka świata, Wesa Taurosa (John Malkovich). - Ona w pewien sposób przypomina mu osobę bardzo bliską jego sercu - mówi Berenice Marlohe. Amerykańska gwiazda dodaje też, że bardzo podoba jej się fabuła filmu Majewskiego. - Jego scenariusz ma tyle istotnej treści, mówi o tylu rzeczach które są ważne w moim życiu. A wizualnie nie przypominana niczego, co do tej pory widziałam. Z tego jak Lech Majewski pracuje wynika, że jest też poetą, a z rozmów z nim- że jest niezwykłym filozofem o pięknej duchowości.

Berenice Marlohe przyznaje też, że drażni ją komercjalizacja kultury w Stanach Zjednoczonych i zdradza, jak pracowało jej się z Danielem Craigiem na planie "Skyfall".

***

Przygotowała: Joanna Sławińska

Gość: Berenice Marlohe (aktorka)

Data emisji: 24.05.2016

Godzina emisji: 8.48

Materiał wyemitowano w audycji "Sygnały dnia".

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Baśń Lecha Majewskiego przyciągnęła do Polski Johna Malkovicha

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 17:52
Gwiazdy filmowe zjeżdżają do Wrocławia, by wystąpić w nowym filmie Lecha Majewskiego pt. "Dolina Bogów". Kogo zobaczymy w tej produkcji?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Josh Hartnett - gwiazda Hollywood w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 18:00
Amerykański aktor przybył do Wrocławia na zdjęcia do filmu "Dolina Bogów" w reżyserii Lecha Majewskiego. Jak przekonuje, w Polsce pracuje mu się bardzo dobrze. - Ludzie są brutalnie szczerzy na planie i to jest fajne, wiele ułatwia - mówi.
rozwiń zwiń