X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ks. Dukielski: ŚDM przemienia życie

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 07:49
- Światowe Dni Młodzieży to spotkanie, które przemienia życie. Nie spotkałem człowieka, który powiedziałby, że to zmarnowany czas – powiedział w radiowej Jedynce ks. Krzysztof Dukielski, zastępca dyrektora komitetu organizacyjnego ŚDM.
Audio
  • Ks. Krzysztof Dukielski w radiowej Jedynce opowiadał o cudzie jakim są ŚDM (Sygnały dnia/Jedynka)
Zanim dotarł na Jasną Górę witał się z wiernymi, do Pałacu Biskupów pojechał zwykłym samochodem osobowym, a z Polakami witał się w ich ojczystym języku. Jak papież Franciszek spędza czas w Krakowie - o tym także mówiliśmy w Czwórce. Na zdjęciu Papież Franciszek w papamobile przejeżdża między wiernymi zgromadzonymi na Jasnej Górze
Zanim dotarł na Jasną Górę witał się z wiernymi, do Pałacu Biskupów pojechał zwykłym samochodem osobowym, a z Polakami witał się w ich ojczystym języku. Jak papież Franciszek spędza czas w Krakowie - o tym także mówiliśmy w Czwórce. Na zdjęciu Papież Franciszek w papamobile przejeżdża między wiernymi zgromadzonymi na Jasnej GórzeFoto: PAP/Radek Pietruszka

W drugim dniu pobytu w Polsce papież Franciszek wziął na Jasnej Górze udział w mszy dziękczynnej za chrystianizację ziem polskich. Po południu powitał na krakowskich Błoniach uczestników ŚDM, mówił tam o miłosierdziu. Wieczorem z okna papieskiego poruszył temat małżeństwa.

Gość radiowej Jedynki powiedział, że na ŚDM dzieją się cuda. - Młodzi poznają się, odkrywają miłość. Ja sam błogosławiłem taki związek. Widzę, jak młodzi się bawią. Jak powiedział papież Franciszek: "młodzi pokazują, że można zbudować lepszy świat" - mówił.

Ks. Krzysztof Dukielski powiedział, że przyszedł do niego ks. z Doniecka i dziękował za to, że młodzi przez tydzień mogą żyć w pokoju, nie słysząc bomb.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: ks. Krzysztof Dukielski (zastępca dyrektora komitetu organizacyjnego ŚDM)

Data emisji: 29.07.2016

Godzina emisji: 7.16

mfm/mg

Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak