X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziennikarze z całego świata relacjonują ŚDM

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 09:00
- Wydaliśmy 5700 kart akredytacyjnych, nigdy na żadne wydarzenie do Polski nie przyjechało tylu dziennikarzy - mówi Marcin Przeciszewski, redaktor naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Audio
  • Marcin Przeciszewski o zagranicznych dziennikarzach na ŚDM (Sygnały dnia/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: PAP/Leszek Szymański

Jak informuje gość Jedynki, ponad 2 tys. dziennikarzy przybyło z zagranicy, ze 128 krajów, a większość z nich jest w Polsce po raz pierwszy. - Głos papieża i młodzieży brzmi na każdym kontynencie. Mamy masę dziennikarzy amerykańskich, także z Ameryki Łacińskiej, z Australii, z syberyjskich miast Rosji, jest olbrzymia grupa dziennikarzy ukraińskich, zresztą Ukraina jest tu bardzo mocno obecna - podkreśla Marcin Przeciszewski.

ŚDM - serwis specjalny >>>

Jak zagraniczne media piszą o ŚDM i Polsce? Które wydarzenie ze spotkania z papieżem zrobiło na dziennikarzach największe wrażenie? Jak wiele jest komentarzy krytycznych? O tym w audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Marcin Przeciszewski (redaktor naczelny KAI)

Data emisji: 30.07.2016

Godzina emisji: 8.15

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ŚDM. Jak przebiegają ostatnie przygotowania?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 15:00
26 lipca rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży. Według oficjalnych danych zarejestrowało się ok. 370 tys. osób, jednak do Polski może przybyć nawet 1,5 miliona pielgrzymów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ŚDM. Jan Paweł II w centrum wydarzeń

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2016 14:00
Uroczystą mszą na krakowskich Błoniach we wtorek (26.07) o godz. 17.30 rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży. - Święci Faustyna i Jan Paweł II to przewodnicy ŚDM w Krakowie - mówi ks. Krzysztof Ołdakowski, szef Naczelnej Redakcji Programów Katolickich PR.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Policja na ŚDM. "Kraków nie jest twierdzą"

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2016 12:00
- Ponad 40 tysięcy ludzi czuwa nad bezpieczeństwem, są umundurowani i nieumundurowani policjanci, widać pirotechników, którzy dokładnie sprawdzają teren, cały czas jesteśmy czujni - mówi podinspektor Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Głównego Policji.
rozwiń zwiń