X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Maria Jackowski: Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna podać się do dymisji

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 09:05
- Normalny włodarz miasta w takich sprawach powinien w odpowiedni sposób reagować natychmiast - tak o reprywatyzacji w Warszawie mówił w "Sygnałach dnia" senator PiS Jan Maria Jackowski.
Audio
  • Jan Maria Jackowski o reprywatyzacji w Warszawie (Sygnały dnia/Jedynka)
Jan Maria Jackowski
Jan Maria Jackowski Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ponad osiem godzin trwała nadzwyczajna sesja Rady Warszawy w sprawie reprywatyzacji. Podczas posiedzenia przepadł wniosek prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz o dodanie do porządku obrad punktu o powołaniu komisji reprywatyzacyjnej.

Jan Maria Jackowski podkreślił, że radni PiS już w 2010 roku wnioskowali o nadzwyczajną sesję, która podjęłaby problem reprywatyzacji. Zdaniem gościa Jedynki w tej sprawie doszło do sumy zaniedbań.

- Hanna Gronkiewicz-Waltz jest prezydentem Warszawy 10 lat. Było wiele sygnałów w tej sprawie. W dość obszernym materiale informowała o tym choćby "Gazeta Wyborcza" w kwietniu tego roku. To był ostatni moment na reakcję - tłumaczył senator PiS.


Dodał, że w obecnej sytuacji Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna odejść, a najgorsza w tej całej sytuacji jest postawa PO, która poprzez obronę prezydent Warszawy poniekąd toleruje działania o charakterze zorganizowanej przestępczości.

Czy powinna być powołana komisja śledcza w sprawie reprywatyzacji? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Jan Maria Jackowski (senator PiS)

Data emisji: 02.09.2016

Godzina emisji: 7.15

mr/tj

Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Burzliwa, długa sesja Rady Warszawy. Nie powstała komisja reprywatyzacyjna

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 08:54
Nadzwyczajne posiedzenie Rady Warszawy ws. reprywatyzacji zwołane zostało na wniosek prezydent stolicy. Radni ostatecznie nie zajęli się powołaniem komisji ds. reprywatyzacji - jej stworzenie postulowała prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
rozwiń zwiń