X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adamczyk o "Mieszkaniu plus": nie obciążamy budżetu

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2016 07:59
- Nie obciążamy budżetu, wykorzystujemy zasoby nieruchomości skarbu państwa - zapewniał w "Sygnałach dnia" Andrzej Adamczyk.
Audio
  • Andrzej Adamczyk mówi o szczegółach programu "Mieszkanie plus" (Sygnały dnia/Jedynka)
Andrzej Adamczyk
Andrzej AdamczykFoto: Wojciech Kusiński/PR

Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia "Narodowego Programu Mieszkaniowego", przedłożoną przez ministra infrastruktury i budownictwa. Program zakłada budowę lokali na wynajem z możliwością przejęcia ich na własność.

Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk podkreślał w radiowej Jedynce, że jest to projekt adresowany do wszystkich Polaków, którzy mają problemy z brakiem samodzielnego mieszkania. - To nie będą bieda-mieszkania, będą w średnim standardzie, z zastosowaniem technologii XXI wieku - zapewniał.

Zwracał uwagę, że choć projekt jest skierowany przede wszystkim do ludzi młodych i rodzin z dziećmi, to będą mogły z niego skorzystać też osoby dopiero planujące założenie rodziny, a także samotne. Nie będzie też barier wiekowych.

- Polska jest na ostatnim miejscu w Europie, jeżeli chodzi o liczbę mieszkań na 1000 mieszkańców – podkreślał gość radiowej Jedynki. - Deficyt mieszkaniowy wynosi 897 tys. mieszkań, prawie 900 tys. rodzin mieszka w warunkach trudnych – dodał.

Chcesz poznać szczegóły projektu "Mieszkanie plus"? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Andrzej Adamczyk (minister infrastruktury i budownictwa)

Data emisji: 28.09.2016

Godzina emisji: 7.15

pp/mg

Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rząd przyjął program Mieszkanie Plus

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2016 18:37
Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia „Narodowego Programu Mieszkaniowego”, przedłożoną przez ministra infrastruktury i budownictwa. Program zakłada budowę lokali na wynajem z możliwością przejęcia ich na własność.
rozwiń zwiń