X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Adamczyk: Mieszkanie Plus to nie tylko spełniona obietnica wyborcza

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 07:57
- Chcemy wesprzeć 40 proc. polskich rodzin, które nie mają możliwości kredytowych i mają zbyt wysokie dochody, by korzystać z mieszkań komunalnych - mówił w "Sygnałach dnia" minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.
Audio
  • Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk w radiowej Jedynce mówił o realizacji programu "Mieszkanie plus" (Sygnały dnia/Jedynka)
Minister Andrzej Adamczyk
Minister Andrzej AdamczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Rząd uruchamia program Mieszkanie Plus - na razie w 17 miastach Polski. W środę w Katowicach zainaugurowała go premier Beata Szydło. Na gruntach należących do Skarbu Państwa mają być wybudowane i udostępnione tanie mieszkania na wynajem z możliwością wykupu.

Minister infrastruktury w radiowej Jedynce mówił, że PiS nie tylko realizuje obietnice wyborcze, ale także program mieszkaniowy na wzór europejskich państw. - Dzisiaj deficyt mieszkaniowy w Polsce wynosi 897 tys. mieszkań - zaznaczył.

- Chciałbym, żebyśmy doprowadzili do likwidacji deficytu mieszkaniowego, chciałbym żeby w Polsce mieszkanie było ogólnodostępne, a ludzie średnio i mniej zarabiający mogli je wynająć za kwotę, która nie rujnuje ich domowego budżetu - powiedział.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Andrzej Adamczyk (minister infrastruktury i budownictwa)

Data emisji: 13.10.2016

Godzina emisji: 7.15

mfm/mg

Zapis całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zadbaj o tytuł prawny swojego mieszkania

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 14:37
Jaka jest różnica między własnościowym a spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu? Co nam grozi, gdy bankrutuje spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PSL o programie Mieszkanie Plus: rozszerzmy go o budownictwo wiejskie

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 08:13
- Wspieranie młodych osób w posiadaniu własnego mieszkania jest potrzebne, ale pozostaje pytanie o skalę i efekt tego programu - mówi w "Sygnałach dnia" Władysław Kosiniak-Kamysz.
rozwiń zwiń