X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Angelika Orszulak. Gdyby nie ona, czad zebrałby kolejne żniwo

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 13:02
Ma 12 lat i jednym telefonem uratowała siebie i swoich rodziców przed śmiercią przez zaczadzenie. Angelika Orszulak z Tarnowa dołączyła do grona Młodych Bohaterów.
Audio
  • Medal Młodego Bohatera dla 12-letniej Angeliki Orszulak (Sygnały dnia/Jedynka)
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak (P) wręcza medal Młodego Bohatera 12-letniej Angelice Orszulak (C)
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak (P) wręcza medal Młodego Bohatera 12-letniej Angelice Orszulak (C)Foto: Paweł Topolski/PAP

W czwartek (2.02) symboliczny medal wręczył dziewczynce minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak. - W ubiegłym roku wprowadziłem program "Młody bohater" przeznaczony dla dzieci i młodzieży, które wykazują się postawą ochrony zdrowia i życia innych. Chodzi o budowanie postaw, dzięki którym przewalczymy znieczulicę społeczną. Dzięki którym ludzie będą reagowali wtedy, kiedy zobaczą, że dzieje się coś złego - tłumaczy szef MSWiA.

Do tej pory jego resort wyróżnił medalem Młodego Bohatera 35 dzieci i nastolatków. Formularz do zgłaszania kandydatów i numery telefonów można znaleźć na stronie mswia.gov.pl.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Przygotował: Bartłomiej Maziarz

Data emisji: 3.02.2017

Godzina emisji: 8.38

pg/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Straż pożarna: warto zainstalować czujnik czadu

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2015 08:26
- Do 5 tysięcy osób rocznie zatruwa się czadem - mówi w "Sygnałach dnia" starszy kapitan Artur Laudy z warszawskiej straży pożarnej.
rozwiń zwiń