X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Lubnauer: prezydent powinien zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 08:05
- Jeżeli jest jakiekolwiek zagrożenie, wszyscy w Polsce powinni to zagrożenie poznać - mówi w "Sygnałach dnia" Katarzyna Lubnauer, wiceprzewodnicząca Nowoczesnej.
Audio
  • Katarzyna Lubnauer o konferencji w Monachium (Sygnały dnia/Jedynka)

Czytaj też
magierowski marek f 1200.jpg
Rzecznik prezydenta o Rosji: trwa wojna informacyjna

W Monachium odbyła się 53. Konferencja Bezpieczeństwa z udziałem liderów około 30 państw, w tym polskiego prezydenta. Amerykański senator John McCain podczas jednego z paneli dyskusyjnych powiedział, "że będzie to czas testowania administracji USA". - Czy to będzie Morze Południowochińskie, Bliski Wschód, Ukraina - to jest czas, by pokazać solidarność – mówił. - Myślę, że jednym z krajów, który zostanie poddany pewnej presji, jest pański – powiedział zwracając się do Andrzeja Dudy.

Katarzyna Lubnauer mówi, że z tego co wie, prezydent spotkał się później jeszcze raz z senatorem McCainem. - Rozumiem, że Andrzej Duda zapytał o te słowa, bo były one kluczowe z punktu widzenia tego, co wydarzyło się w Monachium - podkreśla gość Jedynki.

- Oczekiwałabym zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego, żeby prezydent Andrzej Duda mógł wyjaśnić wszystkim liderom partii opozycyjnych, jakie jest zagrożenie dla Polski, i o co chodziło w słowach Johna MCCaina - mówi wiceprzewodnicząca Nowoczesnej. - Tak naprawdę każdy się zastanawia, co senator miał na myśli mówiąc o tej presji - dodaje.

Katarzyna Lubnauer mówiła także w audycji, dlaczego jej zdaniem szczyt w Monachium można było lepiej wykorzystać.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Katarzyna Lubnauer (wiceprzewodnicząca Nowoczesnej)

Data emisji: 20.02.2017

Godzina emisji: 7.14

kh/pg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Monachium: rozmowy prezydenta o bezpieczeństwie, Rosji i Trójmorzu

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2017 07:16
Bezpieczeństwo i współpraca regionalna były tematami spotkań bilateralnych, które w piątek wieczorem w Monachium odbył prezydent Andrzej Duda z senatorem USA Johnem McCainem, prezydentem Słowenii Borutem Pahorem i prezydent Chorwacji Kolindą Grabar-Kitarović.
rozwiń zwiń