X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna: chcemy przedstawić argumenty i głosować nad odwołaniem rządu

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 07:56
- Dziś złożymy wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło - powiedział w "Sygnałach dnia" Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Audio
  • Grzegorz Schetyna o wotum nieufności wobec rządu (Sygnały dnia/Jedynka)
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Politycy PiS zwracają uwagę, że PO ma problem ze znalezieniem kandydata na premiera, co jest niezbędne do wyrażenia takiego wotum nieufności. Nowoczesna wniosek popiera, ale przyznaje, że nie ma on szans na przegłosowanie.

Grzegorz Schetyna tłumaczył, że w ciągu kilku godzin pojawi się uzasadnienie wniosku i nazwisko kandydata na premiera. Jak mówił, decyzja jest już podjęta, ale PO chce pokazać jak powinna wyglądać procedura z konstruktywnym wotum.

- Pamiętamy o tym co robił kilkanaście miesięcy temu Jarosław Kaczyński z tabletem i profesorem Glińskim. Nie chcemy takiego kabaretu, chcemy, aby to była poważna debata, w związku z tym musi być poważny wniosek i poważne nazwisko - wyjaśnił gość Jedynki.

- Nasza decyzja wynika z tego co zdarzyło się w Brukseli podczas szczytu UE. Chcemy przedstawić argumenty i głosować nad odwołaniem rządu - dodał.

Grzegorz Schetyna przyznał, że jest naturalnym kandydatem, gdyż jest szefem partii, ale nie ogłosił tego oficjalnie na antenie radiowej Jedynki.

Polityk mówił również o przyszłości UE. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Grzegorz Schetyna (przewodniczący Platformy Obywatelskiej)

Data emisji: 17.03.2017

Godzina emisji: 7.15

mr/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kto kandydatem PO na premiera? Grzegorz Schetyna: w tym tygodniu decyzja

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 09:40
- W tym tygodniu będziemy decydować, czy kandydatem na stanowisko przyszłego premiera będzie osoba spoza Platformy, czy z samej partii - poinformował we wtorek lider PO Grzegorz Schetyna. W piątek partia zapowiedziała złożenie wniosku o wotum nieufności wobec rządu.
rozwiń zwiń