Michał Pazdan ambasadorem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 17:30
Reprezentant Polski, jeden z naszych najlepszych obrońców, Michał Pazdan jest ambasadorem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Odwiedził jedną z nich w Siedlcach, gdzie ze swoimi młodymi fanami trenował i rozegrał mecz.
Audio
  • Michał Pazdan z wizytą w siedleckiej SOS Wiosce Dziecięcej (Sygnały dnia/Jedynka)
Michał Pazdan i podopieczni stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce
Michał Pazdan i podopieczni stowarzyszenia SOS Wioski DziecięceFoto: SOS Wioski Dziecięce

Dzieląc się wrażeniami z wizyty w domu pani Wioli Lewandowskiej, której wychowanek Brajan, zapalony bramkarz, napisał list do Michała Pazdana, nasz sławny piłkarz powiedział, że jest mu bardzo przyjemnie z powodu tego zaproszenia i dodał, że w domu Brajana panuje bardzo domowa atmosfera. - Jest tu miło, przytulnie, wszyscy wiedzą co mają robić. 

- Udaje się zainteresować tym, co robimy osoby rozpoznawalne i znane, które odniosły swój zawodowy, osobisty sukces. Dla naszych dzieci jest to bardzo ważne, bo pokazuje, że można wysiłkiem, poprzez pracę, poprzez konsekwencję, być znanym i lubianym - mówił Jarosław Świerczewski, dyrektor programu SOS Wiosek Dziecięcych Siedlce. Anna Choszcz-Sendorowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce dodała: "Bardzo chcieliśmy mieć w gronie naszych ambasadorów znanego sportowca. Ponieważ wszyscy w Polsce, i nie tylko w Polsce, wiedzą kim jest Michał Pazdan, nawet Ronaldo wie, to postanowiliśmy poprosić Michała i on się zgodził".

A jaka jest rola ambasadora? Jaki prezent podczas tej wizyt podarował Michał Pazdan siedleckiej wiosce. Jak w łatwy sposób można wesprzeć to stowarzyszenie? O tym w nagraniu.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzą: Wiesław Molak i Krzysztof Grzesiowski

Reporter: Patryk Michalski

Data emisji: 18.03.2017

Godzina emisji: 8.36

ab/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Artur Boruc powiedział dość. "Konkurencja pozwala spać spokojnie. Kończę przygodę z kadrą"

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 11:48
"Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że podjąłem decyzję, którą nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już 'podeszły' wiek oraz konkurencję, która pozwala spać spokojnie kończę piękną przygodę z Reprezentacją Polski w piłce nożnej" - napisał bramkarz na swoim koncie na Instagramie.
rozwiń zwiń