Piotr Zgorzelski: PSL wytknie błędy rządowi i wskaże rozwiązania

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 09:05
Platforma Obywatelska zaprezentowała w piątek w Sejmie wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. W radiowej Jedynce poseł PSL skomentował inicjatywę PO.
Audio
  • Piotr Zgorzelski z PSL o wniosku PO o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło (Sygnały dnia/Jedynka)

Jak powiedział w audycji "Sygnały dnia" poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego Piotr Zgorzelski, jego partia jeszcze nie podjęła żadnych decyzji w związku z wnioskiem Platformy. Zauważył, że jest to na razie zapowiedź, żaden dokument nie został złożony w Sejmie.

- Jesteśmy przed podjęciem decyzji, jak się zachowamy. W opozycji oczywiście nie ma koalicji, ale też nie ma powodu, żebyśmy na użytek partii rządzącej robili sobie wzajemne harakiri - stwierdził gość Jedynki.

- Dla nas, dla PSL, jest to doskonały moment na to, abyśmy mogli wziąć udział w debacie (...). Podczas tej debaty ludowcy nie tylko będą krytykować, ale także zaproponują dobre dla Polski rozwiązania - podkreślił.

Co konkretnie Piotr Zgorzelski zarzuca rządowi Beaty Szydło? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której rozmawialiśmy także o ogólnopolskiej akcji PSL "Drzewo dla Polski" oraz o pomyśle dotyczącym repolonizacji mediów.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Piotr Zgorzelski (poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego)

Data emisji: 20.03.2017

Godzina emisji: 8.15

kk/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wniosek o wotum nieufności dla rządu. Czy ma on sens? Kto go poprze?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 10:54
Politycy, którzy chcą zagłosować za wnioskiem, przekonują, że chodzi o podsumowanie działalności PiS i debatę o stanie państwa. Ci, którzy są przeciwni wnioskowi twierdzą, że opozycja idzie na zderzenie ze ścianą.
rozwiń zwiń