X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

prof. Henryk Skarżyński o nowościach w leczeniu słuchu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 14:29
Twórca i dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach będzie gościem w najbliższych "Sygnałach dnia".
Prof. Henryk Skarżyński
Prof. Henryk Skarżyński Foto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Światowe Centrum Słuchu jest jednostką, w której prowadzona jest główna działalność naukowa, dydak­tyczna i kliniczna. Dziennie przeprowadzane jest tam około 60–70 operacji poprawiających słuch – najwięcej w świecie w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. Dotychczas w Światowym Centrum Słuchu wszczepiono ponad 5000 implantów słuchowych, co sytuuje Instytut w czołówce światowej.

O nowych metodach w leczeniu słuchu opowie szef placówki - prof.Henryk Skarzyński, który od 2011 r. jest też konsultantem krajowym w dziedzinie otorynolaryngologii. Początek rozmowy o godz.7.15.

***

Na "Sygnały dnia" w sobotę (1.04) w godz.6.10-9.00 zapraszają Krzysztof Grzesiowski i Wiesław Molak.

ab

Zobacz więcej na temat: Henryk Skarżyński medycyna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Skarżyński: przez moje ręce przeszło 200 tys. pacjentów

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2016 12:55
25 lat temu polscy medycy zaczęli realizować program leczenia głuchoty za pomocą implantów ślimakowych. - Było to wielkie wyzwanie, danie szansy tym, którzy nigdy nie słyszeli lub bezpowrotnie stracili słuch - mówi prof. Henryk Skarżyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Henryk Skarżyński: to nasz największy sukces

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 13:46
O 25-letniej działalności naukowej, klinicznej, dydaktycznej i organizacyjnej swojego zespołu zajmującego się leczeniem głuchoty mówił w Polskim Radiu 24 prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Henryk Skarżyński: technologia leczenia wad słuchu bardzo poszła do przodu

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 08:53
- To ważny dzień z punktu widzenia wszystkich, którzy mają problemy ze słuchem, ich rodzin i bliskich - mówi "Syganałach dnia" z okazji przypadającego w sobotę Międzynarodowego Dnia Implantu Ślimakowego prof. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.
rozwiń zwiń