X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Lichocka: Francuzi stoją przed radykalnym wyborem

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017 07:47
- Od tego wyboru zależy, czy Unia Europejska będzie trwała, czy jej po prostu nie będzie - mówiła w "Sygnałach dnia" posłanka PiS Joanna Lichocka.
Audio
  • Joanna Lichocka o wyborach we Francji (Sygnały dnia/Jedynka)

Centrysta Emmanuel Macron i szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen przechodzą do drugiej tury francuskich wyborów prezydenckich - wynika z opublikowanych w poniedziałek przez francuskie MSW ostatecznych wyników I tury niedzielnych wyborów prezydenckich. Macron zdobył 23,75 proc. głosów, Le Pen 21,53 proc.

Joanna Lichocka uważa, że francuska scena polityczna dostała bardzo poważny sygnał od Francuzów domagających się zmiany, a obie partie, które dotąd dzieliły się władzą, nie wprowadziły kandydatów do II tury. Jednak - jak mówiła gość Jedynki - Emmanuel Macron nie pojawił się znikąd.

- Był ministrem w rządzie socjalistów. To człowiek, który jest przedstawiany jako kandydat liberalnego centrum, raczej związanego z establishmentem - tłumaczyła posłanka PiS. - Wynik Le Pen pokazuje natomiast, że trudno będzie nie uwzględniać jej siły w przyszłych wyborach parlamentarnych - dodała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Joanna Lichocka (posłanka PiS)

Data emisji: 24.04.2017

Godzina emisji: 7.15

mr/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

A jednak Macron i Le Pen. Są oficjalne wyniki wyborów prezydenckich we Francji

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2017 06:30
Centrysta Emmanuel Macron i szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen przechodzą do drugiej tury francuskich wyborów prezydenckich - wynika z opublikowanych w poniedziałek przez francuskie MSW, ostatecznych wyników I tury niedzielnych wyborów prezydenckich. Macron zdobył 23,75 proc. głosów a Le Pen 21,53 proc.
rozwiń zwiń